slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Londra Köprüsünde bıçaklı kavga, polis saldırganı vurarak yakaladı

Yerel medyadaki haberlere göre, birbıçaklı saldırgan, Londra Köprüsü’nde bir kişiye saldırdı. Polis ve özel timyerine intikal etti ve bıçaklı saldırganlardan birine ateş açtı. Bıçaklı saldırganın polis tarafından öldürüldüğü bilgisi paylaşılırken, 5 kişinin de yaralandığı belirtildi.

POLİS’TEN, ‘BÖLGEYE YAKLAŞMAYIN’ UYARISI

İngiliz polisi, vatandaşları Londra Köprüsü ve yakınlarına yaklaşmamaları konusunda uyarırken, o yöne giden yollar da trafiğe kapatıldı. Öte yandan, terörle mücadele ekiplerinin de başlatılan incelemede aktif rol oynadıkları belirtildi.BORİS

JOHNSON: OLAYLA İLGİLİ BİLGİLENDİRİLİYORUM

İngiltere Başbakanı Boris Johnson, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, “Londra Köprüsü’ndeki olaya ilişkin bilgilendiriliyorum. Tüm polis ve acil servis ekiplerine, hızlı müdahaleleri için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

POLİSİN BÖLGEDEKİ İNCELEMELERİ SÜRÜYOR

Londra Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada ise polisin bölgede incelemelerini sürdürdüğü belirtildi. Açıklamada, Londra Köprüsü çevresindekilerden,güçlerinin talimatlarını yerine getirmeleri istendi.

Sıradaki Haberi Oku  Cumhurbaşkanı Erdoğan Hırvatistan'da

Haber Videosu: Londra Köprüsü’nde bıçaklı kavga, polis saldırganı vurarak yakaladı

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri