slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Ödüllü öğretmen, öğrencisiyle sınıfta iki kez cinsel ilişkiye girdi

ABD’de öğretmen ile öğrenci arasında yaşanan uygunsuz ilişkilere bir yenisi eklendi. Buödüllü bir fen bilgisi öğretmeni, öğrencisi ile ilişkiye girdi.

Randi Chaverria, kariyerinin parlak günlerini geride bıraktı. Ödüllü öğretmenin adı, çalıştığı lisedeki bir cinsel ilişki skandalına karıştı. Herkesi hayrete düşüren olay, ABD’nin Teksas eyaletindeki Round Rock Lisesi’nde meydana geldi. 36 yaşındaki Fen Bilimleri öğretmeninin, bir öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdiği ortaya çıktı.

ÖĞRENCİSİNE UYGUNSUZ FOTOĞRAFLAR GÖNDERMİŞ

Randi Chaverria adlı öğretmen, öğrencisiyle sınıfta ilişkiye girdiği iddiasıyla tutuklandı. Daha önce “Yılın Öğretmeni” seçilen vemüdürü tarafından ödül verilen kadının, öğrencisine uygunsuz fotoğraflar gönderdiği de ortaya çıktı.

36 yaşındaki kadın, bununla da kalmayıp yarıyıl tatilinde çıplak fotoğraflarını mesaj yoluyla öğrencisine göndermiş.

Sıradaki Haberi Oku  Şehidin eşi bir kız çocuğu dünyaya getirdi

İKİ KEZ İLİŞKİYE GİRDİLER

Geçen yıl Mayıs ayında Yılın Orta Okul Öğretmeni ödülünün sahibi olan Randi Chaverria, hakkındaki iddiaların ortaya çıkmasıyla istifasını sundu. Ortaya çıkan mesajlarla desteklenen iddialar, öğrencinin, öğretmeni ile ekim ayında sınıfta ikiilişkiye girdiğini açıklamasıyla tüm eyalette yankılandı.

OKUL KAMPÜSÜNE GİRMESİ DE YASAKLANDI

Hakkında dava açılan öğretmenin,kampüsüne girmesi de yasaklandı. Chaverria, salı günü Teksas Polis Departmanı’na giderek teslim oldu.

Randi Chaverria, okulda öğrencilerine hazırlattığı projelerle adından söz ettiren bir isimdi. Lise öğrencilerine, yaşça küçük öğrencilerle iyi geçinmelerini öğütleyen kadın, onlara hediyeler almaları konusunda da cesaretlendiriyordu.

Kazandığı ödülü alırken konuşma yapan Randi Chaverria, eğitimdeki en önemli noktanınnesilleribir biçimde şekillendirmek olduğunu vurgulamıştı.

Sıradaki Haberi Oku  Niğdede markette poşetli koronavirüs önlemi

Haber Videosu: Ödüllü öğretmen, öğrencisiyle sınıfta ikicinsel ilişkiye girdi

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri