slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Rusyada vatandaşları şaşkına uğratan görüntünün sırrı ortaya çıktı

Rusya‘nın Ural ve Volga bölgelerinde gökyüzünde görülen ‘badminton’ topu şeklinde nesne sosyal medyayı birbirine kattı. İnsanların UFO ya da göktaşı olduğunu sandığı şeyin ne olduğu ise çok geçmeden ortaya çıktı.

“ŞEHRİN ÜSTÜNDE UFO GÖRDÜM”

İngiliz Daily Star gazetesinin haberine göre; Ural ve Volga bölgelerinde yaşayanlar gökyüzünde mavi renkte, ‘badminton’ topu şeklinde bir nesne gördü. Saratov kentinden bir sosyal medya kullanıcısı, “Bir tür UFO. Başka biri de onu gördü mü? Olağandışı bir şey, o neydi? Parladı ve kısa süre içinde yok oldu” yazdı. Ufa kentinden Sofya Salova ise “Çocuklarla yürüyüşe çıktıydık ve şehrin üstünde UFO gördüm. Şaşırtıcıydı” şeklinde bir mesaj paylaştı.

Sıradaki Haberi Oku  Cumhuriyetçi Senatör Rand Paulde koronavirüs çıktı

ÇOK GEÇMEDEN NE OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Rusyalıların UFO ya da meteor sandığı nesnenin ne olduğu ise kısa süre içinde ortaya çıktı. Gökyüzündeki mavi renkli ışık huzmesi, Rusya tarafından denenen Topol-M kıtalararası balistik füzeye aitti.

BAKANLIK GÖRÜNTÜ YAYINLADI

Rusya Savunma Bakanlığı tarafından yayınlanan görüntüler, Volga Nehri kıyısındaki Astrahan şehrinde bulunan Kapustin Yar adlıüssünden yapılan denemeyi yansıtıyordu.

Haber Videosu: Rusya’da UFO gördüğünün sanan vatandaş, gerçeği öğrenince şok geçirdi!

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri