slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Yarı çıplak adam aldattığı karısına ağaç tepesinde yakalandı

Brezilya‘da güpegündüz koşarak sokağı geçen koca, peşindeki karısından kurtulmak için ağaca tırmandı. Sosyal medyada yergörüntüler fenomene dönüşürken, görenler hayrete düştü.

Facebook‘ta yayınlanan bir video, dakikalar içinde hızla yayılıp viral oldu. Güvenlik kameralarına takılan görüntüler, Brezilya’da bir sokakta güpegündüz kaydedildi. Sokakta yarı çıplak koşan bir erkek, arkasına bakarak ilerliyor ve bir süre sonra yolun solundaki kaldırımda bulunan ağaca ulaşıyor. Ağaca tırmanan adamın gözden kaybolması saniyeler sürüyor.

KOCASINI ARIYOR

Güvenlik kameraları kısa süre sonra bubir kadını kaydediyor. Kocasının peşinden aynı sokakta koşan kadın, köşeye kadar ilerliyor ve etrafına bakınıyor. Kocasını bulamayan kadın iki sokağıtarıyorbir sonuca ulaşamıyor. Geri dönmeye hazırlanırken, adamın tırmandığı ağacın yanında oturan bir kadın ve bir erkek dışarı çıkıyor.

Sıradaki Haberi Oku  İnsanları utandıracak görüntüler: Fil, yerdeki kutuları toplayıp çöp kutusuna atıyor

YASAK AŞK MAĞDURU KADIN, KOCASINI AĞAÇTA BULUYOR

Bu sırada yarı çıplak koca düşer gibi ağaçtan iniyor, evden çıkan kadın korkarak yanındaki erkeğe sarılıyor. Yerel basında ‘Yasak aşk mağduru’ olarak anılan kadın, kocasının karşısında elleri belinde beliriyor.

İkili daha sonra istemeseler de evlerinedönüyorlar. Yerel medya, görüntünün fenomene dönüştüğünü ve binlerce sosyal medya kullanıcısının hayrete düştüğünü bildiriyor.

Haber Videosu: Yarı çıplak adam aldattığı karısına ağaç tepesinde yakalandı

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri