slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Yüzündeki cilt hastalığı yüzünden efsane film karakteri Batmane benzetiliyor

Minik bebek Luna Fenner’in hikayesi, medyanın dikkatini çekti. Yüzündekilekeyle doğan minik bebek, film karakteri Batman’e benzetiliyor. Kızının tedavisinin Amerika’da çok uzun süreceğini öğrenen anne, Rusya‘da konunun uzmanı bir doktorla irtibata geçti.

Reuters’in haberine göre,görülen birhastalığı ile dünyaya gelen bebek, tedavi olmak için Rusya’ya getirildi.

TEDAVİ MALİYETİNİ KAMUOYU İLE PAYLAŞTI

Carol Fenner, kocasıylakızları Luna’yı ABD’de birçok tıbbi uzmana götürdü. Ancak Carol, önerilen tedavinin birkaç yıl alacağının kendisine söylendiğini, maliyetinin de 400.000 dolar civarında olacağı bilgisinin verildiğini kamuoyu ile paylaştı.

RUS DOKTOR İLE TEMASA GEÇTİ

Minik bebeğin annesi Carol Fenner, Kransodar bölgesinde Pavel Popov’da yaşayan,hastalıkları konusunda uzmanlaşmış bir Rusbularak kendisiyle temasa geçti.

Sıradaki Haberi Oku  Fransa Cumhurbaşkanı Macrondan NATO açıklaması: Sözlerimin arkasındayım

TEDAVİ İÇİN RUSYA’DALAR

Doktor, Fenner’e kendi yöntemlerinin daha azalacağını ve bebeğin yüz derisine karşı dahatedavi uygulayacağını söyledi. Carol, doktorla görüştükten sonra kızının şansını arttırmak için binlerce kilometre uçtu.

Luna’nın, her birinin yaklaşık 25.000 doları tutarında altı ile sekiz ameliyat geçirmesi bekleniyor. Tam tedavi süresinin ise 18 ay kadar süreceği belirtildi.

BAĞIŞ TOPLANDI

Ayrıca, olayın kamuoyun üzerinden paylaşılması üzerine birkaç ay önce, Carol ve kocasının, tıbbi harcamalarını karşılamak için bağış toplama kampanyası başlattığı öğrenildi. Şimdiye kadar yaklaşık 40.000 dolar toplamayı başardılar.

Haber Videosu

: Yüzündekihastalığı yüzünden efsane film karakteri Batman’e benzetiliyor

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri