2 hafta önce
2 hafta önce

Amerikan Derneği Profesyonel Eğitimci Kadroya Sahip

İngilizce kurs denildiği zaman klasik eğitim müfredatına sahip kurumlar akla gelmektedir. Profesyonel İngilizce eğitimi denildiğinde, bu kategoride etkili eğitim programına sahip kurumlar akla gelir. Amerikan Derneği yeni nesil dil eğitiminde ilk akla gelen kurumlardan biridir. Bakırköy İngilizce kursu özel eğitim programıyla katılımcının hızlı bir şeklide dil öğrenmesinde etkili olmaktadır.

Deneyimli Öğretmenler Görev Alıyor

Kurumun dil kategorisinde gerçekleştirdiği eğitim programı oldukça başarılıdır. Konusunda deneyimli elemanlarıyla çözüm üreten Bakırköy İngilizce kursları eğitim programını en iyi şekilde uygulayacak eğitim kadrosu ile çalışmaktadır. Eğitim veren eğitimci, dil eğitiminin bel kemiğidir. Eğitimde en önemli ikinci konu ise kurumsal çözümlerdir.

Bakırköy’de hizmet veren Amerikan Derneği kurumsal alanda oldukça başarılı sonuçlar elde etmektedir. Ortamın oluşturulması, sağlık önlemlerinin alınması, ders programının faaliyete geçirilmesi gibi konularda Bakırköy en iyi İngilizce kursu statüsünde bir kurumdur.

Sıradaki Haberi Oku  Kaliteli Kurs Hizmetleri

YÖK’ün dil sınavlarının yanı sıra uluslararası kategoride düzenlenen dil sınavlarına kadar birçok konuda kurumun programlarından faydalanılabilir. Ayrıca IELTS- YDS ve benzeri birçok sınav kurumun programında yer almaktadır. Profesyonel öğretim kadrosu, çıkabilecek sorular, benzer sorular ve deneme sınavları konusunda destek sunmaktadır.

Her Alanda İngilizceye İhtiyaç Vardır

Özel eğitim kadrosuna sahip Amerikan Derneği, turizm, ülkeler arası ticaret ve diğer sektörlere özel İngilizce programı oluşturmaktadır. İş dünyası bu gün için İngilizceye şartlanmış durumdadır. İleri seviyede İngilizce bilen bir eleman bir şirket için çok önemlidir. Dünyaya açılmak isteyen her kurum için ileri seviyede İngilizceyi konuşabilen kişilere ihtiyaç duyulmaktadır.

İlköğretim seviyesinde yer alan öğrenciler için de kurumun eğitim programı yer almaktadır. İlköğretim kategorisinde sıfırdan İngilizce öğrenmek isteyenler için özel eğitim kadromuz görev almaktadır. Bakırköy en iyi İngilizce kursu özel eğitim programları Amerikan Derneği’nin değerli eğitim kadrosu tarafından hazırlanmaktadır.

Sıradaki Haberi Oku  Öğrenciler robotik yarışmasında Türkiye’yi ABD’de temsil edecek
En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.