1 sene önce
1 sene önce

En Yeni Zeka Oyunu

Başarılı ivme kaydeden son zamanların en iyi zekâ oyunları arasında, yüksek uygulama indirme sayısı ile keyifli bir oyun olan brain out cevapları ile egzersiz yapacaksınız. Zekâ oyunlarına oldukça meraklı olan bir toplum olarak, kendinizi brain out ile test edebilir, istediğiniz her an beyin egzersizi yapabilirsiniz. Play store ve appstore ile indirebileceğiniz uygulama farklı seviyelerden oluşuyor.

Brain Out Cevapları

Brain out cevapları ile soruları cevapladıkça bir üst seviyeye geçeceksiniz. Keyifle heyecanı anlık yaşayacağınız, hayatın stresinden uzaklaşarak bilginizi test edeceğiniz çok eğlenceli bir oyun. Her soruyu bildiğinizde level atlayacak ve sınırlarınızı zorlayacaksınız. Brain out cevapları üreticisi tarafından oluşturulan bu oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  Bankacı Olmak İçin Neler Yapılır?

Brain Out Cevapları Ücretli mi?

Hiçbir zorluk olmadan indirdiğiniz an oyun oynamaya başlayabiliyorsunuz. Her level görsel içerikler ile desteklenerek zekânızı geliştirmenize yardımcı oluyor. Her yaş grubundan kullanıcıya hitap eden sınırlı zekâ oyunları arasındadır. Yaş faktörü sonraki seviyelerin zorluk derecesine göre ilerlese de bilmediğiniz soruları minik rakipleriniz çoktan geçmiş olabiliyor.

 

 

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.