slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

İngilizce Kursu

İngilizce Kursu

Günümüz şartlarında iyi kariyer yapmak için ikinci dil bilmek şart olmuştur. Şişli İngilizce kursu yabancı öğretmenleri ile İngilizce eğitimi vermektedir. Kursta tamamen İngilizce konuşularak öğrencilerin daha da iyi öğrenmesi sağlanır. Aynı zamanda öğrencilerin hafızaların da daha da kalıcı olması sağlanır.

Nasıl Eğitim Verilmektedir

Kurumda tamamen tecrübeli eğitimcileri ile eğitim verilmektedir. Sınıf mevcutları 7 kişilik olup her öğrenci ile ilgilenilmektedir. Öncelikle kurum sadece İngilizce kursu olarak hizmet vermektedir. Aşama aşama ilerlenerek öğrencilerin daha iyi öğrenmesi hedeflenir. Kurum tüm öğrenciler ile İngilizce alanında çeşitli sosyal aktiviteler düzenleyerek öğrencilerin motivasyonları artırılmaktadır.

İngilizce Kurs Fiyatları

İngilizce öğrenmek için yurt dışına gidemeyen öğrenciler için iyi bir dershaneden eğitim almak gerekir. Kurum sadece İngilizce eğitim veren bir kurumdur. Haftanın 6 günü çalışmaktadır. Fiyatları olması gereken fiyatlardır. Çok pahalı olmayarak her öğrencinin yararlanması sağlanır. Eğitime verilen paranın boşa gitmediği sloganı ile hizmet veren kurum öğrenciler için her şeyi düşünmektedir. Sizde kurumu ziyaret ederek verilen eğitim hizmetini yakından inceleyip bilgi alabilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  Boğaziçi Enstitüsü Uzaktan Eğitim
En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri