Ekonomi

3. Türkiye Altın Marka Ödülleri sahipleriyle buluşacak

3. Türkiye Altın Marka Ödülleri’ndeoylaması sonuçlandı. Bu yıl İdeal Susponsorluğunda gerçekleşen Türkiye Altın Marka Ödülleri, 13 Aralık 2019 Cuma akşamı Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center’da düzenlenecek törenle sahipleriyle buluşacak.

GÜÇLÜ MARKALAR TÜRKİYE’YE GÜÇ KATACAK

“Güçlü bir Türkiye için Türk markaları seçin” mottosuyla yola çıktılarını belirten Türkiye Altın Marka Ödülleri Düzenleme Kurulu Başkanı Nedim Delibaş, “Halkımız 29 kategoride, kalbine hitap eden, bir duruşu olan, hayata geçirdiği başarılı çalışmalarıyla dikkat çekenve kişileri Türkiye’nin altın markaları olarak seçti. Geçtiğimiz yıl düzenlediğimiz Türkiye Altın Marka Ödüllerinde 200 markanın temsilcisini ağırladık. Bu yıl ödül törenineçok daha yoğun” diye konuştu.

“MARKALAŞMAYI TEŞVİK EDEN ETKİNLİKLER ÇOK KIYMETLİ”

3. Türkiye Altın Marka Ödülleri’ninsponsorluğunu üstlenen İdeal Su CEO’su Sengül Sarışın ise; “İdeal Su Kasım ayında yeni bir yapılanma sürecine girdi. Sarbay Group olarak İdeal Su’yu bünyemize kattık. Yeni yönetim kurulumuzlamarkalaşma ve kurumsallaşma çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz. İnanıyoruz ki, ülkemizin dünya pazarında rekabetçi bir konum kazanmasında markalaşma yolculuğunu tamamlayan firmaların katma değeri çok önemli olacak. İdeal Su ailesi olarak Türkiye Altın Marka Ödülleri’nin markalaşmanın öneminin aktarılmasında yönlendirici olacağına inanıyoruz. Bu nedenle ülkemiz için faydalı olacak bu etkinliğe destek olmaktan dolayı büyük birve gurur duyuyoruz” dedi.

Sıradaki Haberi Oku  Kahramanmaraş, kadın ayakkabısından yılda 400 milyon lira gelir sağlıyor

Türkiye Altın Marka Ödülleri Düzenleme Kurulu Başkanı Nedim Delibaş İdeal Su CEO’su Sengül Sarışın