Ekonomi

Bahçeliden yerli oto yorumu: Deste başındakilerden almak isterim

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Siyaset ve Liderlik Okulu’nun 15. Dönem Eğitim faaliyetlerinin tamamlanması dolayısıyla düzenlenecek sertifika törenine katıldı. Burada bir konuşma yapan Bahçeli, “Türk-İslam kudreti yalnız kılıçla başarıya ulaşmamış, kalemle kitapla gücüne güç katmıştır” ifadelerini kullandı. Konuşmasının ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Bahçeli “2022 yılında faaliyete geçecek yerli araçtan deste başındakilerden birisini almak isterim” dedi.

Devlet Bahçeli’nin konuşmasından satır başları:

“Batı’ya karşı fikri kompleksler ister istemez yabancılaşmayı da beraberinde getirmiştir. Irak, Libya ve Suriyeperişan haldedir. Biz dert ediyoruz. Çare ve çözüm üretiyoruz. İlmin irfanın kutup yıldızları doğunun batı karşısında bir zamanlar ezici ve açıküstünlüğünü de resmetmektedir.

“TÜRK – İSLAM AYAĞA KALKMALIDIR”

Türk – İslam kudreti yalnız kılıçlarla başarıya ulaşmamış kalemle, kitapla gücüne güç katmıştır. İstikrarı olmayan sosyal barışı sağlayamayan bir ülkenin kalkınması vepistinden kalkışa geçmesi elbette mümkün değildir. Hedef hıyanettir. Türk – İslam direnmeli birlik ve dirliği sağlayarak ayağa kalkmalıdır. Nerede bir kanayan yara varsa orası bulunmalı ve tehditler orada yok edilmelidir. Türkiye’nin emperyal hedefler taşıdığını iddia edenler bize gören zalim piyonlarıdır. Bunlar gitsin terörist Demirtaş’ın tiyatrosunu izlesinler, gitsinler Esad ile yanak yanağa versinler gitsinler CHP ilekendilerini kanal İstanbul’a atsınlar gitsinler ve bir daha da gelmesinler.

Sıradaki Haberi Oku  12 mango ağacından 45 bin lira para kazandı

“CUMHURBAŞKANLIĞI HÜKÜMET SİSTEMİNİ YAŞATACAĞIZ”

Cumhur ittifakına sahip çıkacağız. Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini yaşatacağız. Söz verdik kesinlikle yapacağız. Duruş gösterdik mutlaka riayet edeceğiz.”

“DESTE BAŞINDAKİLERDEN ALMAK İSTERİM”

Bahçeli program sonrasında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Yerlihakkında soruya yanıt veren Bahçeli “2022 yılında faaliyete geçecek yerli araçtan deste başındakilerden birisini almak isterim” dedi.

Haber Videosu

: Bahçeli’den yerli oto yorumu: Deste başındakilerden almak isterim