1 sene önce
1 sene önce

Fırsat çadırına vatandaşlar büyük ilgi gösterdi

İstanbul Beylikdüzüalanına kurulan fırsat çadırında piyasada değerinin yarı fiyatına yüzlerce çeşit ürün yılbaşına özel satışa sunuldu. Yüzlerce vatandaş merakla beklediği indirimin gelmesi ile fırsat çadırlarına akın etti. Çadırda giyim, mutfak veeşyalarının yanı sıra birçok üründe yüzde 70’ye varan indirim vatandaşların yüzünü güldürdü. Ayrıca fırsat çadırının yanına kurulan başka bir çadırda da vatandaşlara hem doğal yöresel ürünleri tadabilme hem de satın alabilme imkanı sağlandı. Öte yandan çadırdadışından gelen ziyaretçiler özellikle kürk veceketleregösterdiği görüldü.

“DEVLET EKONOMİMİZE DESTEK OLUYORUZ”

Tüm İstanbulluları yüzde 70’e varan fırsat çadırınaeden reyon yöneticisi Sabri Eser, “Yılbaşı özel çadırında giyim, ayakkabı, çantada yüzde 70’e varan indirimler var. Birmont normal mağazalarda bin 500 bin TL olurken burada 500 TL’ye satıyoruz. Bir kürk burada 500 TL. Bütün İstanbul’u Beylikdüzüalanındaki çadıraediyorum. Fiyatlarımız çok iyi alışverişin kalbi Beylikdüzü Meydan’da atacak. Bizler İstanbul’un bir çok noktasında ayakkabıdan çantaya, giyimdenmutfak eşyalarına yüzde 70 oranında indirim ile ülkemiz ekonomisineanlamda destek oluyoruz. Bundan sonra da destek vermeye devam edeceğiz. Allah devletimize milletimize güç versin” dedi.

Sıradaki Haberi Oku  Son dakika: İlk kez hareket halindeyken videosu paylaşılan yerli otomobilden bir detay daha! Logosu belli oldu

FİYATLAR YARI YARIYA

Fırsat çadırında fiyatların yarı yarıya olduğunu belirten Metin Karaman, “Bu malın aynısını bin TL civarında sormuştum. Burada fiyatlar neredeyse yarı yarıya” diye konuştu.

HALK MEMNUN

Fiyatların çokolduğunu söyleyen Aslı Ser, “Fiyatlar gayet iyiben çok beğendim. Ama seçeneklerde çok dışarıya göre fiyatlarki daha uygun. Yakın çevrede yaşayanlar bence buraya gelsin” ifadelerini kullandı.

Kaynak: İHA

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.