Ekonomi

Garanti Müşteri Hizmetleri

Garanti Müşteri Hizmetleri

444 0 333 numaralı telefonlar üzerinden hizmet veren Garanti müşteri hizmetleri bankacılık işlemlerinizi daha kolay yapmanızı sağlamaktadır. Dilediğiniz yerden işlem yapmanızı sağlayan çağrı merkezine dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri İşlemleri

Garanti Bankasının müşteri hizmetlerinde sesle yönlendirme özelliği bulunmaktadır. Çağrı merkezi arandığında bu özellik sayesinde tuşla yönlendirme yapmadan sadece konuşarak ilerlemeniz sağlanır. Sesle doğrulama özelliği ise sistemin müşterileri sesle tanımasını sağlar. Bu özellik sayesinde müşteriler herhangi bir metne bağlı kalmadan doğal konuşma ile yönlendirilmektedir.

GARANTİ BBVA Müşteri Hizmetleri İletişim

Garanti Bakası Müşteri hizmetlerine operatörlerden 444 0 333 aranarak ya da 0 850 222 0 333 aranarak ulaşılabilir. Bu numara cep telefonundan arandığında ücretlendirme sabit hat üzerinden olacaktır. Konuşma paketi olan telefonlar için ekstra ücret talep edilmeyecektir.

Sıradaki Haberi Oku  Doğa Kolejini satın almak için 49 lisanslı kurucu 600 milyon TLlik teklif yaptı

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri için yurt dışından aramalar da alınmaktadır. Bankanın yurt dışı müşterileri +90 212 44 0 333 telefon numarası ile destek alabilir. Aynı şekilde +90 444 0 333 numaralı telefonlar ile de destek alınır.