1 sene önce
1 sene önce

Kılıçdaroğlundan yerli otomobille ilgili ilk yorum: Karşı çıkmak doğru değil

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz hafta tanıtımı yapılan yerli otomobille ilgili suskunluğunu bozdu. Yerli otomobile karşı çıkmanın doğru olmadığınıeden Kılıçdaroğlu, “Türkiye’nin çıkarları açısından doğru değil” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Televizyon kuruluşlarının Ankara Temsilcileri ile kahvaltıda bir araya geldi. Geçtiğimiz 10 yılın Türkiye’ye maliyetinin ağır olduğunu vurgulayan Kılıçdaroğlu, önümüzdeki 10 yılın Türkiye için bir fırsat olacağını, sorunları çözmek ve yeni bir anayasa için çalışacaklarını söyledi.

NE DİYECEĞİ MERAK KONUSUYDU

Bir çok konuyla ilgili iktidara eleştirilerde bulunan Kılıçdaroğlu’ndan yerliprojesine destek geldi. Yerli otomobili eleştiren bazı CHP’liler gibi düşünmediğinieden Kılıçdaroğlu “Yerliyapmaya karşı çıkmak, Türkiye’nin çıkarları açısından doğru değil” şeklinde konuştu.

Sıradaki Haberi Oku  Çayı içiyor, poşetini sanat eserine dönüştürüyor

“GETİRİRLERSE DENEME TURU YAPABİLİRİZ”

Yerliprojesini desteklediğini belirten CHP Genel Başkanı; “Yerli otomobili siz de kullanmak ister misiniz?” sorusuna daverdi. Kılıçdaroğlu; “Getirirlerseturu yapabiliriz. Sipariş vermedim. Seri üretim yapılmadan bunları söylemek doğru değil. ” dedi.

Haber Videosu

: Kılıçdaroğlu’ndan yerli otomobille ilgili ilk yorum: Karşı çıkmak doğru değil

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.