slot siteleri bahis siteleri hacklink
6 gün önce
6 gün önce

Payfix Güvenilir mi? Online Alışveriş ve Para Transferi

Payfix nedir yasalmı güvenilirmi sorularınızın cevapları, online alışveriş, para transferi ve dahası payfix’de.

_______________________________________________________________

 

PayFix Güvenilir mi?

Son zamanların en çok kullanılan dijital cüzdanı Payfix, her geçen gün kullanıcı ağını büyütmeye devam ediyor. Yeni nesil bankacılık sistemleri anlamında ortaya çıkan bu dijital cüzdanlar, paranın tek bir çatı altında kontrol edilebilmesini sağlıyor. Üstelik hem bireysel, hem de kurumsal anlamda kullanılabilen bu cüzdanlar, online alışveriş anlamında da kullanıcılarına pek çok avantaj sağlıyor. Ancak son zamanlarda ortaya çıkan Payfix güvenilir mi sorusu, sisteme yeni üye olmak isteyenlerin merak ettikleri arasında yer alıyor. İşte bu sisteme dair merak edilenler.

 

PayFix Yasal Mı?

Payfix dijital cüzdan, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafından denetlemelere tabi tutulan, lisanslı bir sistemdir. Tıpkı internet bankacılığı gibi bir işleyişe sahip olan bu uygulama, tüm bankalardaki paranızın tek çatı altında kontrol edilebilmesine imkan sağlıyor. Üstelik bu sistem aracılığı ile EFT ve havale işlemleri de yapılabilmektedir. Eğer sistem üzerinden farklı bir cüzdana para transferi yapmak isterseniz, karşı tarafın cüzdan numarasını bilmeniz halinde, günün her saati transfer gerçekleştirebilirsiniz. Eğer farklı bir bankaya para transferi yapmak isterseniz, EFT saat dilimleri içerisinde, paranız banka hesabına geçmektedir. Bankasız para transferi için ise göndereceğiniz kişinin pay fix numarasını bilmeniz yeterlidir.

Sıradaki Haberi Oku  TOBBdan 81 ildeki odalara gıdada taklit ve tağşiş yapanlar için disiplin uyarısı

Bireysel ve Kurumsal İşlem Menüsü

Gün geçtikçe dünyada kullanımı yaygınlaşan bu dijital cüzdan aracılığı ile hem Payfix bireysel, hem de kurumsal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle kurumsal anlamda operasyonal iş gücü ve gideri oluşturan kamu ödemeleri, icra dosyası ödemeleri ve SGK ödemeleri gibi işlemleri, bu sistem aracılığı ile dakikalar içinde gerçekleştirebilirsiniz. Dijital cüzdanın bireysel anlamda en sık kullanıldığı işlemler ise fatura ödemelerinden oluşmaktadır. Günün her saati, dilediğiniz kuruma ait faturayı sistem aracılığı ile ödeyebilirsiniz. Hatta kira ödemesi, aidat ödemesi ve burs ödemesi gibi işlemleriniz için de düzenli ödeme talimatları verebilirsiniz.

PayFix İle İndirimleri Yakalayın

PayFix online alışveriş yapmak için de kullanılan, güvenilir bir sistemdir. Salgını tüm dünyaya yayılması ile artan online alışverişlerde kullanılacak bankacılık ürünleri, ürün güvenliği anlamında risk oluşturabilmektedir. Ancak PayFix cüzdan hesabınıza dilediğiniz tutarı yükleyerek, güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Dünya çapında hizmet veren pek çok online alışveriş sitesinin bu cüzdan ile anlaşması bulunmaktadır. Tek yapmanız gereken ödeme adımında bu dijital cüzdanı seçmek ve tutarı cüzdanınızda bulundurmaktır.

Sıradaki Haberi Oku  Son dakika: 100 bin sosyal konut projesinde başvuru rakamı 440 bine ulaştı

Payfix Belge İstiyor mu?

Yeni nesil dijital cüzdan, bankacılık ürünlerinde olduğu gibi herhangi bir belge talebinde bulunmaz. Uygulamanın kullanıcı sözleşmesi de dijital olup, tek tıkla onaylayabileceğiniz bir sistemdir. Okumanız ya da imzalamanız gereken sayfalarca sözleşme bulunmaz. Son derece güvenilir ve şeffaf bir yapıda olması sayesinde, dilediğiniz zaman, yalnızca dakikalar ayırarak siz de sisteme üye olabilirsiniz. Ayrıca sistemde hizmet veren ve günün her saati çalışan bir müşteri destek hattı da bulunmaktadır. PayFix müşteri hizmetleri resmi tatillerde de hizmet veren bir sistem olup, hem yazılı, hem de sözlü iletişime açıktır.

Ek olarak bir çok hizmetten bir kaçını açıklamaya çalıştık, örneğin bu linkten https://www.payfix.com.tr/sayfa/fatura-tahsilat-cozumleri.html tıklayarak faturalarınızı kolayca ödeyebilirsiniz, onlarca hizmeti bir arada kullanmanıza olanak tanır, payfix.com.tr kurumsal bir işletmedir ve güvenilirdir.

Sıradaki Haberi Oku  Sivaslıların asgari ücret beklentisi: Ortalama 2.600-2.700 TL olmalı

 

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.