1 sene önce
1 sene önce

Şekerbanktan emeklilere 2 bin 100 TLye varan promosyon

Şekerbank, Kazandıran Emekli Paketi ile maaşını Şekerbank’a taşıyan emeklilere 3 yıllık taahhüt karşılığında maaş tutarlarına göre 375 ila 450 TL arasında değişen promosyon ödemeleri sunuyor.

Maaşını Şekerbank’a taşıyan emekliler aynı zamanda iki otomatik ödeme talimatı verdiğinde 150 TL, 10müşteri ile sınırlı olmak üzere yönlendirdiği her yeni emekli için de 150 TL olmak üzere1500 TL promosyonakazanacak.

Böylece maaşını Şekerbank’a taşıyan emekliler toplamda 2 bin 100 TL’ye kadarpromosyon kazanabilecek.

YÜZDE 0,90’DAN BAŞLAYAN FAİZ ORANIYLA KREDİ İMKANI

Şekerbank, Kazandıran Emekli Paketi kapsamında promosyonların yanı sıra, yüzde 0,90’dan başlayanoranlarıyla masrafsız ihtiyaç kredisinden faydalandırıyor. Paket dahilinde ayrıca avantajlıile vade beklemeden istenilenpara yatırıp çekilebilen Gece Gündüz Hesabı da açılabiliyor.

Sıradaki Haberi Oku  Yerli otomobil Barcelonada dünyaya tanıtılacak

Emekliler ayrıca Şeker Bonus kredi kartının ilk yılında üyelik aidatı ücretinden muaf tutulurken, kredi kartıemekliler 1 yıl boyunca kiralık kasa hizmetinden de ücretsiz yararlanabiliyor.

Emekliler bunun dışında paket kapsamında kredi kartları ile yapacakları 500 TL’lik market harcaması ile 100 TL’lik bonus kazanacak.

TÜM BANKA ATM’LERİNDEN ÜCRETSİZ PARA ÇEKİMİ

Kazandıran Emekli Paketi’nden yararlanmak üzere maaşını Şekerbank’a taşıyan emekliler, Şekerbank şubelerinden ücretsizçekebiliyor,içi tüm banka ATM’lerinden iseücretsiz bakiye sorgulama veçekimi yapabiliyor.

Emekli maaş müşterileri, internet, mobil şube ve çağrı merkezi aracılığıyla yapacakları havale ve EFT işlemlerini de ücretsiz gerçekleştirebiliyor.

SON BAŞVURU TARİHİ 31 MART

Emeklilere, Şekerbank şubelerinden gerçekleştirecekleri tüm işlemlerde öncelikli hizmet verilmesinin yanı sıra emekli maaş müşterileri, 444 0 344 numaralı Emekli Destek Hattı’na tüm bankacılık işlemleri için 7 gün 24 saat ulaşabiliyor.

Sıradaki Haberi Oku  Tek tip olan yeni sigara paketlerinde zifir, nikotin ve karbonmonoksit detayı unutuldu

Kazandıran Emekli Paketi’nden yararlanmak isteyen emekliler, 31 Mart 2020 tarihine kadar sekerbank.com.tr’den ve Şekerbank şubelerinden başvuru yaparak maaşlarını taşıyabilecek.

“EMEKLİLERİMİZİN HAYATINI KOLAYLAŞTIRMAYA ÖZEN GÖSTERİYORUZ”

Şekerbank Perakende ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Tuğbay Kumoğlu, “Şekerbank olarak emeklilerimizin hayatını kolaylaştırmaya özen gösteriyoruz. Bu kapsamda da sektörümüzde ilk olan hizmetler sunuyoruz. Emeklilere özel sunduğumuz tüm ürün ve hizmetleri Kazandıran Emekli Paketi ile bir araya getirdik. Böylece emeklilerimiz Şekerbank güvencesi ile tüm uygulamalarımızdan ayrıcalıklı olarak faydalanabilecek” ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.