1 sene önce
1 sene önce

Suya kış indirimi yapan AK Partili belediye başkanları, vatandaşın yüzünü güldürdü

AK Partili belediyelerden suya kış indirimi geldi. AK Partili Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı ve Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir vatandaşların yüzlerini güldüren indirim müjdesini Twitter hesapları üzerinden duyurdu. 2 başkanın aldığı suda indirim kararı vatandaştan büyük alkış aldı.

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir indirim müjdesinden sonra Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’naindirimi çağrısında bulundu.

İLK TEKLİF NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ARI’DAN

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, “Hava soğuk, Isınmadan dolayı giderlerimiz fazla. Dostlar, Her durumda elimizden geldiğince yanınızdayız. İlk faturadan itibaren geçerli olmak üzerecemre toprağa düştüğü ay dahilfaturalarınıza yüzde 15 indirim yaptık” ifadeleriyle Nevşehir halkına müjdeyi duyurdu. Başkan Arı yaptığıindirimin ardından Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir’e, “Başkanım ne dersiniz” ifadelerini kullanarak çağrıda bulundu.

Sıradaki Haberi Oku  Bursada suya yüzde 15 zam geldi

“BAŞKAN ARI’NIN ÇAĞRISINA NİĞDE BELEDİYE BAŞKANI ÖZDEMİR CEVAP VERDİ”

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’nın çağrısına yanıt veren Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, “Güzelliklerde yarışmaya tabiki varız. Seneye daha erken olacağına söz vermekle beraber. Yarın sabahtan itibaren geçerli olmak üzere ‘son cemre’ toprağa düştüğü ay dahilfaturalarımıza yüzde 25 indirim de biz yapıyoruz” açıklamasında bulundu.

Niğde Belediye Başkanı Özdemir daha sonra ise Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’na çağrıda bulunarak top sende başkanım dedi. Niğde Belediye Başkanı Özdemir’in teklifine kayıtsız kalmayan Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’da paylaşımında, “Biz güzelliklerde yarışmaya erken başladık. Vatandaşlarımızın refahını düşündük ve heronların yanında olduk. 12 Haziran 2019’dafiyatlarına yaptığımız yüzde 15 indirim devam ediyor. Umarımnoktayı koymamışızdır” sözlerini paylaştı.

Sıradaki Haberi Oku  37 milyonun üzerinde basılan yılbaşı biletlerinin 11 milyonu satıldı

AK Partili Belediye Başkanlarının sosyal medya hesaplarındanindirim paylaşımları ise dakikalar içinde binlercebeğenilirken çok sayıda paylaşım alması dikkatlerden kaçmadı.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.