1 sene önce
1 sene önce

Türk iş insanı dünyanın en önemli 50 profesyoneli arasında

ABD merkezli Prism Events tarafından bu16-18 Aralık 2019 tarihlerinde Dubai‘de düzenlenen “MADcon – Global Pazarlama ve Reklamcılık Konferansı” dünya genelinden 40’dankonuşmacı ve yüzlerce katılımcıyı ağırladı. 3 günlük konferansın ardından düzenlenen ödül töreninde ise dijital pazarlama ve reklamcılık alanında dünyanın en önemli isimleri belirlendi. Karnaval Media Group Dijital Genel Müdürü Tuğçe Akay, dünyanın en önemli 50 pazarlama profesyonelinden biri seçilerek ödüle layık görüldü. Akay, ödül törenindekiTürk olarak ödül töreninde yer aldı.

“GURUR DUYUYORUM”

Ödül töreninde konuşan Tuğçe Akay, “Bir Türk kadını olarak, ülkemi böylesine güzel başarılarla temsil etmekten gurur duyuyorum. Çalışma hayatındaki başarının dürüstlük, netlik ve azimden geldiğine inanıyorum. Her türlü zorluğa inat, yılmadan çabalayan kadınlarımıza bu ödülün bir örnek olmasını diliyorum” dedi.

Sıradaki Haberi Oku  İstanbul Havalimanı taksicileri yerli otomobile talip oldu

AKAY’IN KARİYERİ

24 yıllık kariyerine Joy FM’de DJ olarak başlayan Tuğçe Akay, sonrasında Power FM Yayın Direktörü, Power Group Dijital Direktörü veolarak Karnaval Media Group’ta Dijital Genel Müdür olarak görevine devam ediyor.

Kaynak: İHA

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.