1 sene önce
1 sene önce

Adli Ses İnceleme

Adli Ses İnceleme

Davalı ya da davacı tarafların sundukları tezleri destekleme, haklılıklarını kanıtlama gibi amaçlarla başvurabilecekleri bir özel kurum olan Anadolu Kriminal bilimsel gerçeklere dayanarak hizmet veriyor. Bilimsel metot ve yöntemler ile yürütülen teknik özellikteki çalışmalar neticesi istenilen konuda bilimsel mütalaa verme, uzman görüşü sunma ve bilirkişi raporu düzenleme hizmetlerini somut gerçek ışığında gerçekleştiriyor. Anadolu Kriminal, gerek gerçek kişilerin, gerekse de tüzel kişilerin ve kurumların başvurabilecekleri güvenilir bir kriminal büro olarak hizmet veriyor.

Bilimsel Metot

Anadolu Kriminal, Adli Ses İnceleme konusunda modern ve teknolojik cihazların yardımı ve bilimsel metotlarla çalışma yaparak, çözümleme ve raporlama hizmetlerini sunuyor. Ayrıntılı gerçekleştiren ses analizleri sayesinde bildirilen bilimsel görüş, gerçeğe ulaşılmasını sağlıyor.

Sıradaki Haberi Oku  Medyum Işılay, "Rüyada Büyü Görmek..."

Bunun yanında imza inceleme evrakta sahtecilik alanında da çalışan Anadolu Kriminal, sahte imza ve sahte evrak gibi noktaları tespit ile raporlar düzenliyor

Verilen Hizmetler

Anadolu Kriminal ayrıca görüntü çözümleme ve görüntü netleştirme, parmak izi inceleme, telefon ve bilgisayar inceleme kimlik tespit, trafik kazalarında ve iş kazalarında kusur oranı belirleme yanında sahtecilik, cinsel ve bilişim suçlarına ilişkin raporlar düzenliyor.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.