3 ay önce
3 ay önce

Araba Oyunları

 

 

Her yaştan insan tarafından severek oynanan araba oyunları kendi içerisinde içerik, tasarım ve zorluk seviyesi gibi özellikler bakımından çeşitlere ayrılır. Yetişkinlere özel olarak hazırlanan oyunlar genellikle daha profesyonel olup bunların zorluk seviyesi ve gerçeklik payı biraz daha yüksektir. Bu sayede oyun tutkunları daha eğlenceli vakit geçirmektedir. Çocuklar için oluşturulan oyunlarda ise çizgi film karakterleri, renkli görseller ve düşük zorluk seviyesi gibi özellikler ön plana çıkmaktadır. Böylece herkes kendine uygun oyunu internetten kolayca bulup oynayabilir.

 

Çocuklar İçin Araba Oyunları

İnternet üzerinden erişilebilen ve ücretsiz oynanabilen çocuk araba oyunları içerisinde dirty rally driver, furious racing 3D, otoban trafiği 3D, evo F4, real cars in city, indıan truck Simulator 3D, extreme car driving, offroad parking gibi oyunlar yer almaktadır.

Sıradaki Haberi Oku  Kaliteli Rulmanın tek adresi!

 

Çocuk oyunları kategorisine her geçen gün yeni oyunlar da ilave edilmektedir. Bunlar arasında draw parking, traffic rum christmas, russian car drift 3D, xtreme monster truck, crazy taxi simulatör gibi oyunlar vardır. Bunların her biri internetten online olarak oynanabilir. Üstelik oynamak için ücret ödemeye de gerek yoktur.

 

Yetişkinlere Özel Araba Oyunları

Uygulama ya da internetten oynana yetişkinlere özel araba oyunları geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu oyunlar

arasında ilk sıralarda Need For Speed serisi yer almaktadır. Pek çok kişinin beğenisini kazanmış olan bu oyunun kendine özel uygulaması olup internet üzerinde buna benzer oyunlar da yer almaktadır. Gerçekçi ve günlük hayata uyarlanmış tasarımlara sahip olan oyunda oyuncuya çeşitli görevler verilmekte ve bunlar tamamlaması istenmektedir. Buna alternatif olarak geliştirilmiş yarış oyunları da bulunmaktadır. Bu kategoride en popüler oyunlar listesinde test drive unlimited, cars, gran turismo 5, asphalt 9: legends gibi oyunlar öne çıkmaktadır.

Sıradaki Haberi Oku  FibroGenesis, COVID-19 Benzeri Akciğer İnflamasyonunun Önlenmesinden Sorumlu Mekanizmayı Tespit Etti

Sponsor : Noter Onaylı Tercüme Bürosu

 

 

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.