1 sene önce
1 sene önce

Bonjur Parti Evi Doğum Günü Kutlaması

Bonjur Parti Evi İstanbul Anadolu yakasında iki farklı şube ile çocuklara özel hizmetler sunmaktadır. Oyun ve parti evi konseptinde hizmet veren Bonjur aynı zamanda en güzel ve eğlenceli doğum günü partilerine ev sahipliği yapmaktadır. Yapmış olduğu özenli ve eksiksiz çalışmalar sonucunda Çocuk doğum günü mekanları arasında en çok aranılan yerlerden birisi olmuştur.

Doğum Günü Parti Konseptleri

Bonjur Parti Evi çocuk doğum günü partilerinde, birbirinden renkli ve birbirinden farklı birçok doğum günü organize etmektedir. Bu çalışmalarda öncelik elbette çocukların ne hayal ettiğidir. Yapılan ön görüşmelerde önce çocukları dinleyen ve onların hayallerinin neler olduğunu anlayan Bonjur, tüm bu hayalleri ailelerin sahip oldukları bütçe doğrultusunda, kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Sıradaki Haberi Oku  ABD vadelilerinin artıda

Çocuk doğum günü yerleri arasında en çok farklı konsepte sahip olan mekanlardan birisi de Bonjur’dur. Bu mekanda kız ve erkeklere özel konsept doğum günleri düzenlenmektedir. Her bir konseptin teması tüm detaylara tek tek işlenmektedir. Çocukların kostümlerinden doğum günü pastasına, masa süslenmesinden konuklara sunulan hediyeliklere kadar her şey çocukların hayalinde yer alan temayı konu almaktadır. Ve böylelikle bu partilerde çocuklar hayran oldukları bir karaktere bürünerek, tüm konukları ile birlikte, onu en ince detaylarına kadar yaşamaktadır. Onlar için bundan daha büyük bir mutluluk olmayacaktır.

Doğum Günü Pastası

Çocuk doğum günü pastaları aynı zamanda seçilen konseptin en güzel parçasıdır. Çünkü artık pastacılık ve pasta sanatı öyle bir hale gelmiştir ki, tüm kahramanlar, tüm objeler ve tüm isteklere pastalara çok güzel bir şekilde yansıtılmaktadır. Ve ortaya inanılma güzellikte ve görsellikte pastalar çıkmaktadır. Bonjur Parti Evi, en küçük detayı bile düşündüğü için, pasta hazırlıklarında da çok güzel işler ortay çıkarmaktadır. Çocukların hayallerini süsleyen, en sağlıklı ve en lezzetli pastalar doğum günü masalarında yerlerini almaktadır.

Sıradaki Haberi Oku  Lisans Tez Yazım Kuralları

Ve elbette pasta kesme anı, günün en güzel anlarından birisidir. Bu süreç parti için görevlendirilen özel bir ekip tarafından yönetilmektedir. Pastanın getirilmesi, pastanın kesilmesi ve pastanın dağıtılması bu ekip aracılığı ile hem aksamadan hem de eğlenceli bir şekilde yapılmaktadır.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.