Gündem

Cenk Tosun İçin İnanılmaz Karar

 

Geçtiğimiz günlerde geleceğinin nasıl olacağı yönünde kuşkular olan Cenk Tosun Transferi hakkında şüpheler devam ediyor. Şüpheler hakkında yapılan ilk yorumlar ileri süreçte bir kaç takım tarafından kendisine teklif gönderileceği yönündeydi. Bu takımlardan birinin de Beşiktaş olduğu yönünde açıklamalar ve kesin olmayan haberler vardı. Fakat yapılan son açıklamalarda ise Cenk Tosun için sadece bir adet mevcut teklifin yapıldığı belirtiliyor.

Beşiktaş Antlaşma Dışı

Beşiktaş tarafından yapılan son açıklamalarda bu sezon içinde Cenk Tosun için herhangi bir teklifin yapılmadığı oldu. Beşiktaş mevcut transferlerin zaten yapıldığını açıkladı. Bu transferlerin arasında ise Cenk Tosun yer almıyor. Bu açıklama sonrasında ise Tosun için yapılmış olan tek teklif kalıyor. Bu transfer işlemlerinin yapılamıyor oluşundan kaynaklı olarak mariobet son dönemlerde Cenk Tosun için yapılan iddiaları değiştiriyor. Bunun sonucunda ise betpas iddia oyuncuları da bu serüven içerisinde yer almaya başladı.

Sıradaki Haberi Oku  KARALİ ÇAY PANDEMİ DÖNEMİNDE DE YAŞLILARIMIZI UNUTMADI

Avrupa Serüvenine Devam Edecek

Son zamanlarda ortaya atılan ve kesin olmayan açıklamalara bakılacak olursa Cenk Tosun kendi takımı içinde devam edecek. Avrupa ülke takımları arasında en çok rağbet gören takımlarından biri içerisinde yer alıyor. Gelecek sezonlarda da bu takım içerisinden devam etmesi bekleniyor. Averton içinde oynayan Cenk Tosun için sadece Crystal Palace tarafından teklif yapılmıştı. Son açıklamalarda Averton içinde devam edileceği yönünde yapılan son açıklamalar bulunuyor.