1 ay önce
1 ay önce

Diş Teli Fiyatları

Diş Teli Fiyatları

Sağlıklı dişler, insanların sosyal yaşamda çok daha aktif olmalarını sağlıyor. Bundan dolayı, bugün diş sağlığı çok önemli hale gelmiştir. Bu noktada, uzman hekim kadrosuyla faaliyet gösteren klinik, en yeni tedavi yöntemleriyle hastalarına çözüm sunuyor.

Diş Teli Fiyatları

En fazla görülen ağız ve diş sorunlarından biri de çarpık diş sorunudur. Bunun tedavisi için diş teli uygulaması yapılıyor. Öteden beri yapılan bu uygulama günümüzde çok daha gelişmiştir. Klinikte, uzman hekimler tarafından diş teli tedavisi yapılıyor. Bununla beraber, kullanılan malzemeye göre, diş teli fiyatları değişiyor. Metal diş telleri ile şeffaf diş telleri arasında fiyat farklı vardır.

Ortodontist

Dişlerdeki, çarpıklık, bozukluk ve kaymaların tedavisiyle ilgilenen diş hekimine ortodontist denir. Klinikte görev yapan uzman hekim, hastayı doğru şekilde yönlendiriyor ve en uygun tedaviyi uyguluyor.

Sıradaki Haberi Oku  Beylikdüzünde Günlük Kiralık Residence

İmplant Fiyatları

Eksik diş tedavisinde en estetik çözüm implant tedavisidir. Çene kemiğine bir yuva monte edilir ve yapay diş bu yuvaya yerleştirilir. Klinikle iletişime geçip, implant fiyatları ve daha pek çok konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.