Gündem

Düşük Maliyetli Zemin Kaplama Hizmeti

Mekanlarda şık bir dekorasyon oluşturulması ve farklı bir görüntünün yaratılması adına zemin kaplama son derece önemlidir. Bu noktada Epoksi zemin olarak firmamız, müşterilerin ihtiyaçlarını en kısa sürede tespit ederek, mekanların hızlı bir şekilde kaplanmasına yardımcı olur. Profesyonel çalışanlarımız ve alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile birlikte, ev, kış bahçesi, salon gibi farklı kapalı alanların zeminlerinin daha estetik bir görünüme kavuşmasına katkı sağlıyoruz. Kaplama fiyatları ise son derece uygun olduğundan dolayı her kesime hitap eder.

Suya Karşı Dayanıklı

Epoksi zemin Ankara olarak ürünlerimizin tamamı suya karşı dayanıklıdır. Zemin kaplama işlemi tamamlanıp ürünler kuruduğunda hiçbir şekilde sudan etkilenmezler.

  • Böyle bir hizmet kaplamanın zarar görmeden uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesi açısından avantajlıdır.
  • Su ile temasında herhangi bir zarar görmeyen kaplamada kabarma ya da renginde solma gibi durumlar meydana gelmez.
  • Suya karşı dayanıklı olan ürün, evlerde ve kafelerde ya da restoranlarda problem yaşamadan kullanılabilir.
  • Sürekli suya maruz kalması halinde yüzeyi kabaracağından dolayı dikkatli olmakta fayda vardır.
  • Epoksi zemin kaplama Ankara olarak her zaman sağlık açısından zararlı olmayan, en kaliteli malzemeleri müşterilerimiz ile buluşturmaya özen gösteriyoruz.
Sıradaki Haberi Oku  Orjinal Samsung Note 8 Ekran Fiyatı İçin Telefon Parçası

Dış mekanlara uygun değil: Ürünlerimiz UV ışıklarına karşı dayanıklı olmadığından dolayı özellikle çok fazla güneş maruz kalan yerlerde kullanılması önerilmez. Bu nedenle kaplama hizmetlerinden kapalı mekanlarda yararlanmakta fayda vardır.

Mekana Göre Farklı Renk Seçenekleri 

Firmamız kaplama ürünler ile ilgili renk seçeneği oldukça fazladır. Epoksi Ankara kuruluşumuzda endüstriyel zemin, pvc ya da poliüretan kaplamalarda renk alternatifleri fazla olduğundan dolayı mekanlara göre bir tercih yapılabilir.

  • Mekanda zemin kaplama yapmadan önce araştırmalar yapılmakta ve dekorasyona uygun ürünlerden yararlanılmaktadır.
  • İyi bir zemin kaplamanın yapılması durumunda ortam olduğundan daha farklı bir hava katılabilir.
  • Yüzeyi çizik ve kırık mekanlarda zemin kaplama hizmetlerimizi en kısa süre içerisinde tamamlayarak müşterilerimizi memnun etmeyi amaçlıyoruz.
Sıradaki Haberi Oku  Promosyon Ürünler

 

Uluslararası standartlara uygun bir şekilde hazırlanan renk kartelasından birini seçenek mekanınızın dekorasyonuna katkı sağlamak adına zemin kaplama yaptırabilirsiniz.