3 ay önce
3 ay önce

Esenyurt’ta Hurdacı Firma

Esenyurt’ta Hurdacı Firma

Esenyurt hurda firması, başta Esenyurt olmak üzere İstanbul genelinde hurda alımı yaparak geri dönüşüme kazandırır. Çevre kirliliğinin gezegenimizi tehdit ettiği yüzyılımızda ömrünü tamamlamış plastik, naylon, demir, kağıt, bakır, alüminyum gibi atıkların toplanarak geri dönüştürülmesi çok önemlidir. Bu yolla hem mevcut kaynaklar korunmuş olur hem de çevre kirliliğine neden olabilecek atıklar yeniden kullanıma girmiş olur.

Plastik ve Metal Hurdalar

Plastiklerin yüzyıllar boyunca doğada yok olmadığını ve doğaya ciddi derecede zarar verdiğini artık herkes bilir. Bu nedenle kullanım ömrünü tamamlamış hurda naylon ve plastiklerin toplanması çok önemlidir. Firmanın getirilen ya da alınması için bildirim yapılan hurdaları değerinde satın almasıyla naylonlar büyük ölçüde toplanmış olur.

Sıradaki Haberi Oku  2021'de Popülerliğini Arttıran Kaliteli Spor Haberleri Sitesi

Bakır, alüminyum, pirinç, demir gibi metaller de firma tarafından değerinde satın alınır. Şantiyelerin sökülmesinde ortaya çıkan metaller, ev ve iş yerlerinde ömrünü tamamlamış metal eşyalar, fabrika atıkları gibi malzemeler satın alınarak geri dönüşüme gönderilir. Hurda bakır fiyatları ve diğer hurdaların fiyatları piyasa koşullarına göre gayet iyidir.

Etik kurallara ve müşteri memnuniyetine verilen önem firmadaki tüm hizmetlerin üst kalitede olmasını sağlar.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.