1 sene önce
1 sene önce

Eşya Saklama Odaları

Eşya Saklama Odaları

Önemli olan eşyaları atmak mümkün olmuyor. Tabi bir de bu eşyaları zaman zaman kullanmamız gerekiyorsa eşyalardan kurtulmamız pek de olası değil. Evimizde yeterli miktarda saklama alanı da olmayınca eşya depolama için büyük depolar tutmak zorunda kalıyoruz. Ancak artık Pratik Depo’nun verdiği hizmet sayesinde depolamalar için her ay binlerce lira harcamanıza gerek kalmayacak.

Fiyat Politikası Hakkında

Eşyalarınızı depolama için kullanacağınız firmanın depoları farklı büyüklüklerde. Bu farklı büyüklükler sayesinde de ödeyeceğiniz ücretler sizin eşyanızın büyüklüklerine göre değişiyor. Bu sayede Ankara eşya depolama şirketinde küçük birkaç koli eşyanız için büyük ücretler ödemeniz gerekmiyor. Ayda 19.90 TL ücretler ödeyerek dosyalarınızı firmanın saklamasını sağlayabilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  Resmi Gazete başlıkları

Depolama Nasıl Yapılıyor?

Firma, önce sizden eşyalarınızın boyutları hakkında bilgi alıyor. Sonra da arkası açık taşıma araçlarında depolama için size tahsis edilen konteyner evinizin önüne getiriliyor. Eşyanız gözünüzün önünde İzmir eşya depolama odacığına yerleştiriliyor. Ardından deponuzun anahtarının size teslimi yapılarak konteyner Pratik Depo’nun ana depo merkezine götürülüyor.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.