1 sene önce
1 sene önce

Instagram’da Organik Beğeni Satın Al

Gerçek takipçi, organik beğeni ve etkileşim sağlamaktadır. Böyle bir kavramın çıkmasındaki en önemli geçiş noktası, sosyal medya algoritmasının, yapay olan etkileşimleri tespit edebilecek seviyeye gelmesidir. Bugün, smm panel hizmetleri vermekte olan servis sağlayıcılarının vermiş oldukları yapay izlenme ve bot takipçiler, sosyal medyalar tarafından kabul görmemektedirler. Ki zaten bu takipçilerin de yüksek oranda kısa bir süre sonrasında eriyip gittiklerini görebiliyoruz.

Elbette ki organik takipçi anlayışına sahip olan, hizmetlerinde bunu ön plana çıkarmakta olan sosyal medya bayilik panel servisleri de bulunuyor. Bugün, işletme hesaplarının tercih etmeleri gerekli olan servis sağlayıcıları bu isimler olmalıdırlar. Oldukça kısa süre içerisinde takipçi sayısında artış sağlanır ve düşüşler çok küçük, göz ardı edilebilir miktarlarda olur.

Sıradaki Haberi Oku  DHR Lichtmann

Bayilik paneli hizmetlerinizi talep ederken farklı paketler satın alabilirsiniz. Aylık olarak ya da haftalık olarak izlenme, takipçi artışı gibi hizmet başlıkları görebilirsiniz. Fiyat etiketlerinin, takipçi sayılarına göre değişim göstereceğini söylemek son derece mantıklı olacaktır. Şunu da eklemekte fayda var. Artık takipçilerinizi seçerken dahi belirli birtakım kriterlere bağlı kalabiliyorsunuz.

Diyelim ki sosyal medya paneli hizmetleri alırken, daha çok erkek takipçileri çekmek istiyorsunuz. Mesela işletmeniz, erkek bakım ürünleri satmaktadır. Bu sebepten ötürü, Instagram’da organik olarak alacağınız etkileşimler daha çok erkeklerden olmalıdır ki bu şekilde erkek olan müşterilerinizin, kullanıcıların karşısına çıkabilesiniz.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.