Gündem

İstanbul’da Satılık Prefabrik Ev Alırken Bilmeniz Gerekenler

 

Son yıllarda konut ihtiyacı oldukça artmaktadır. Bu yüzden birçok modeli bulunan prefabrik ev yapısı ortaya çıkmıştır. Hem tasarruflu, kullanışlı ve aynı zamanda görseli ile epeyce dikkat çekici olmaktadır. Eskiye kıyasla artık pek çok kişi tarafından da kullanılmaktadır. Ev sahibi olmak ve almak artık biraz daha kolaylaşmıştır.

Geçici bir çözüm olarak tercih edilebilen bu yapılar artık 4 mevsim kalıcı bir ev sahibi olunmaktadır. İnsanlar hem sağlam hem de dayanılıklı bir şekilde bu evlerden faydalanmaktadır. Bu konuda Katilimevim firması bu konuda oldukça başarılı bir hizmet vermektedir.

Sahibinden satılık prefabrik ev işlerinde Katılımevim (www.katilimevim.com.tr) firması ile senetle ev veya bütçenize uygun bir şekilde ev satın alabilirsiniz

Sıradaki Haberi Oku  Instagram Takipçi

Prefabrik Ev Alırken Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Fiyatlar çoğu zaman aldatıcı olabilir. Bu yüzden ev içerisinde birçok yere dikkat edilmelidir. Kullanılan malzemenin dahi kalitesi evin fiyatını ikiye katlamaya yeterli bir sebeptir.

Peki, nedir bunlar;

  • Aldığınız firmanın mutlaka üretici olup olmadığını araştırın.
  • Mutlaka firmayı ziyaret ederek yetkili birimle iletişim sağlayın.
  • Satılan evler konusunda bilgi olup olmadığını analiz edin.
  • Satış süreci gerçekleştirilirken sözle aktarılan bilgilerin, yazılı taahhütleri olduğuna emin olun.
  • Satış hizmeti gerçekleştirilirken daima üretim ve montaj durumları için uzman ekiplerle görüşmeye çalışın.
  • Deprem için dayanaklı uygun yapılar olmasına dikkat edin.
  • Kullanılan malzemelerin insan sağlığına zarar vermemesine özellikle dikkat edin.
  • Ayrıca kullanılan Malzemelerin yangına karşı dirençli olması en dikkat edilecek noktalardan birisidir.
Sıradaki Haberi Oku  FibroGenesis, COVID-19 Benzeri Akciğer İnflamasyonunun Önlenmesinden Sorumlu Mekanizmayı Tespit Etti

 

Nasıl Ev Sahibi Oluruz?

Sahibinden ev arayışımız olduğunda güvenilir bir yerden ev bakmak isteriz. Bu nokta da Katılımevim firması prefabrik ev İstanbul mevkiinde aradığınız tüm ihtiyacınızı kolaylıkla karşılamaktadır.

Prefabrik Evler

Prefabrik ev alırken dikkat edilecek noktaları sizler için derledik. Bu aşamada Katilimevim firmasının Katilimevim.com.tr web sitelerine girerek bilgi alabilir ve gerekli detayları inceleyebilirsiniz. Bunlar dışında ev alırken de tabii ki duvarların ses ve ısı yalıtımlı olması da önemli bir husustur. Ev almak isteyen kişiler firma ile yapılacak anlaşmada sözleşmede ki tüm konular dikkate alınmalıdır.