1 sene önce
1 sene önce

İstanbul’da Sepetli Vinçlerle Güvenle Çalışın

 

Firma 20 yıldır sepetli vinç kiralama sektöründe hizmet veriyor. Bu alanda müşterilerin taleplerine anında cevap vererek müşteri memnuniyetini kazanması amaç edinen firma sektördeki varlığını bu anlayışla devam ettiriyor. Verdiği kiralama hizmeti sayesinde kişilerin yüksek alanlarda güvenle çalışmasını sağlıyor.

Kiralama Hizmeti Verilen Ürünler

Firma kişilerin ihtiyaçlarına cevap vermek çeşitli özelliklerde vinç kiralama hizmeti veriyor. Ayrıca firma vinçler dışında platform kiralaması da yapıyor.

Firmanın müşterileri için kiralama hizmeti verdiği ürünler şunlardır;

  • Sepetli vinç
  • Hiyap vinç
  • Sepetli platform
  • Makaslı platform
  • Mobil vinç
  • Jumbo vinç

 

Bu ürünleri firma kiralamadan önce bakımlarını yaptırarak ürünleri kullanacak kişilerin zarar görmelerinin önüne geçiyor.

Kiralık Vinçlerin Özellikleri

Firma yeni modellerde olan vinçlerin kiralanmasını sağlıyor. Ayrıca firma yük kaldırma kapasitesi yüksek olan vinçleriyle hizmet veriyor ve bu sayede kişilerin farklı özelliklerdeki yükleri taşımalarına yardımcı oluyor. Ayrıca bu vinçlerin yüksek binalarda çalışan kişilerin de can güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılıyor. Vinçler sepetli olduğu için çalışanlar yüksekten düşme tehlikesinden kurtuluyorlar.

Sıradaki Haberi Oku  Çit Seçenekleri

Kiralık Sepetli Vinçler

Firmanın sepetli vinçlerini kişiler daha çok inşaat alanlarında kullanmak için kiralıyorlar. Bu vinçler sayesinde inşaat alanlarında çalışan kişiler yüksek alanlara ulaşabiliyorlar. Ayrıca bu vinçler sayesinde güvenli bir şekilde çalışma imkanı elde ediyorlar. Bu vinçler inşaat alanları dışında yüksek binaların cam temizliklerinde, bina tadilatlarında ve boya işlerinde yüksek yerlere ulaşmak amacıyla kiralanabiliyor.

Firma kişilerin kullanabilmesi için farklı metre uzunluğuna sahip vinçlerin kiralanmasını gerçekleştiriyor. Bu vinçler 25, 30, 45, 53 ve 72 metrelik vinçlerdir ve farklı tonlardaki ağırlıkları taşıyabilmektedirler. Böylelikle kişiler firmanın kiralık vinçleri arasından ihtiyaç duydukları vinçleri kiralayabiliyorlar.

Jumbo Sepetli Vinçler

Firma tarafından kiralanan jumbo sepetli vinçler 75 metre yükseğe işçileri ve malzemelerini taşıyabiliyorlar. Ayrıca bu vinçler çalışılacak alana sabitlenerek tehlikeli işlerin güvenli bir şekilde yapılmasını sağlıyorlar.

Sıradaki Haberi Oku  Feghouli Galatasaray İle Yollarını Ayırıyor

Ayrıca firma 180 derece dönme özelliğine sahip jumbo vinçlerin kiralamasını da yapıyor. Bu vinçlerin 180 derece dönebildikleri için ihtiyaç halinde kamyon hareket ettirilmeden vinç döndürülerek farklı alanlarda çalışılmasın sağlıyorlar. Firmanın kiralık jumbo vinçleri daha çok yüksek binaların bakım ve onarımlarında, dış cephelerin temizlenmesinde ve fuar alanlarında kullanılıyor.

Kiralama Hizmeti Verilen Bölgeler

Vinç kiralama hizmeti veren firma İstanbul’un Eyüp ilçesi başta olmak üzere Avrupa ve Anadolu yakasında pek çok ilçeye hizmet veriyor. Kiralık sepetli vinç hizmetinin verildiği İstanbul ilçeleri şunlardır; Okmeydanı, Kadıköy, Taksim, Yenibosna, Gayrettepe, Sarıyer, Etiler, Kağıthane, Üsküdar, Aksaray, Güngören, Yeşilpınar, Esentepe, Güneşli, Kabataş, Çağlayan, Beyazıt, Nişantaşı, Ulus, Beyoğlu ve Fikirtepe gibi ilçelerdir.

Sıradaki Haberi Oku  Paykasa Sanal Kartla Alışverişler Daha Güvenli

Firma tüm bu ilçelere talep edilen tarihte araç teslimi yapıyor. Firma tarafından kiralanan vinçler kaliteli ve bakımları yapılmış oldukları için kişiler işlerini sorunsuz bir şekilde halledebiliyorlar. Firmanın yüksek alanlarda çalışmayı kolaylaştıran sepetli vinçleri ile çalışmak isteyen kişilerin firmaya iletişim yollarını kullanmaları ve araçları kiralamaları yeterli oluyor.

 

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.