Gündem

Kalite Kontrol Denetim Hizmetleri

Kalite Kontrol Denetim Hizmetleri

İşletmelerin kalite standartlarını arttırma ve ticari alanda olası bir sorunun önüne geçme amacı ile kurulmuş olan TÜRCERT firması, denetim hizmetleri kapsamında bu amacı hayata geçirmektedir. Küçük ya da büyük işletmeler fark etmeksizin her sektöre hizmet veren firma, işletmelerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir kapasiteye sahiptir.

 

TÜRCERT bünyesinde müşterilerin alabilecekleri hizmetler sektörün ihtiyacına göre şekillenir. Bu hizmetlerden biri olan muayene özellikle endüstriyel madde üretimi yapan şirketlerde sıklıkla kullanılır.

 

Belgelendirme Hizmeti

Çoğunlukla kalite yönetim sistemlerine dayandırılan belgelendirme hizmeti, işletmelerin hukuksal açıdan sorumluluklarını yerine getirdiğine dair araştırmalar, entegre yönetim sistemini oluşturur. Bu sistem belgelendirme hizmetlerinden biri olarak sektöre uygun şekilde müşteri tarafından tercih edilebilir. İşletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda TÜRCERT firmasından özel denetim hizmeti alabilmeleri de mümkün olur. Şirketlerin üretim yaptığı ürünlerin belirlenmiş performans standına uygun olup olmadığı da belgelendirme hizmetleri kapsamında kontrol edilmektedir. Uygunluk değerlendirmesi olarak bilinen bu işlem sonunda TÜRCERT firması gerekli belgelendirme raporunu hazırlar. Siz de şirketiniz için kalite standartlarına uygunluk değerlendirmesi yaptırmak istiyorsanız firmayı tercih edebilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  Feghouli Galatasaray İle Yollarını Ayırıyor