slot siteleri bahis siteleri hacklink
2 sene önce
2 sene önce

Karamürsel’de bulunan “Paipurth City” projesi tamamlandı

Paipurth, 44 dairelik “Paipurth City projesini tamamladı

Paipurth İnşaat’ın Karamürsel’de başlattığı 44 dairelik apartman projesi “Paipurth City” tamamlandı.

25 yıllık deneyim ve bilgi birikimiyle çıkılan yolda, Karamürsel’de yapımı tamamlanan son proje “Paipurth City”, apartman konseptiyle ilçede mimarisiyle ön plana çıkıyor. Çevre entegrasyonu ve doğayla uyum içerisinde olan yapıda toplam 44 daire bulunuyor. Akıllı ev teknolojileriyle donatılan dairelerde güvenlik ve konfor, projenin ilk dikkat çeken kısmı olarak yer alıyor. İç ve dış yalıtımıyla daireyi, olumsuz dış etmenlerden korumakta; dairenin sakinlerine huzurlu ve konforlu bir yaşam sunmaktadır. Ses yalıtımı ile dışarıdan gelen gürültü, minimum düzeye iner.

Paipurth İnşaat, son projesiyle adeta ezber bozan mimarisiyle farkını ortaya koymaya devam ediyor. Estetikten hiçbir şekilde ödün vermeyen Paipurth, aynı zamanda  1.sınıf inşaat malzemeleri ve yüksek teknoloji ürünlerini projelerinde kullanmaya devam ediyor. Projenin kalitesine verilen önemi Paipurt, aynı şekilde imalattaki iş güvenliğinde de göstermektedir dikkat etmektedir. “Önce güvenlik” felsefesiyle projelerine verdikleri önemin aynısını, çalışanlarına da vermektedir.

Sıradaki Haberi Oku  Kayseri protokolünden açılış yağmuru

Bir dairede olmazsa olmaz olan konfor , teknolojiyle harmanlanıp gerekli malzemelerin  kalitesinden asla ödün verilmemektedir. Huzuru en derinden hissettirebilmek adına Paipurth, projelerini titizlikle ve özenle sunmaktadır. Paipurth İnşaat, projelerinde vizyon ve misyonundan ödün vermediği gibi, gelecekte sakinlerinin yıllar sonra da yaşamaktan pişman olmayacakları kaliteli bir yaşam alanı inşaa etmektedir.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır. VDS