1 sene önce
1 sene önce

Keratin Saç Kaynak Saçlara Zarar Veriyor Mu?

Mikro kaynak saç taktırma sırasında, orijinal saçlarınızla, kaynak saç ürünlerin birbirlerine bağlanırken birtakım ekipmanlar ve malzemeler kullanılmaktadır. Yapıştırıcı rolünde yer almakta olan malzeme ise burada tabii ki vücut için de son derece yararı olan bir protein olan keratin olmaktadır. Mikro kaynak İstanbul güzellik ofislerinde yapılan bu işlemler, keratin maddesinin uygun ortamlarda ve teknolojilerle eritilip yağ kıvamını almasıyla gerçekleştirilmektedir.

Keratinin zararı olur mu şeklinde sorular gelebiliyor. Şunu belirtmek istiyoruz. Saç kaynak merkezi İstanbul içerisinde alacağınız hizmetlerinizi aynı zamanda keratin saç kaynak olarak da tanımlayabilirsiniz. Mikro saç kaynak içerisinde, keratin maddesi kaçınılmaz bir gerçekliktir. Yani, kullanımı zorunludur. Aksi halde orijinal saçlarınız ile bağlantı noktalarının doğal bir şekilde birleşmesi mümkün değildir.

Sıradaki Haberi Oku  Resmi Gazete başlıkları

Saç kaynak merkezi tercihlerinizi ciddiye almanızda fayda vardır. Her ne kadar kullanılacak olan malzemeler, teknolojiler belli olsa da bunların kullanımları sırasında kişilerin uzman olması beklenmelidir. Uzman çalışanların deneyimli ellerine saçlarınızı emanet etmelisiniz. Doğru tekniklerle ürünlerin kaynak işlemleriyle saçlarınıza tutturulması önem arz edecektir.

Deneyimsiz kişiler tarafından uygulanabilecek olan işlemler, ne yazık ki istenilen sonuca ulaşmak bir kenara, orijinal saçlarınıza da ciddi manada zararlar verecektir. Böyle bir talihsizlik yaşamamak için, saçlarınızın doğal ve çok daha uzun bir hal almasını sağlamak için güzellik merkezi tercihlerinizden öncesinde ön araştırmalarınızı aksatmamalısınız. Yapacağınız tercihler güzelliğiniz adına yapmakta olduğunuz bir pazarlıktır bunu unutmayınız.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.