slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Milli Takımdan Tarihe Geçen Savunma Başarısı Geldi

Lucescu yönetimindeki milli takımın kötü performansının ardından Şenol Güneş ile rekorlar kırılmaya başlandı. Milli takım düzeyinde elde edilen başarılar çok önemli performanslara dayalı olarak gerçekleştirildi. Öyle ki sahada performans gösteren isimlerin milli kariyeri de neredeyse yok düzeyde. Restbet ile en iyi sonuçları alın. Takımı gençleştiren ve yeni isimlere görev veren Şenol Güneş, verimi maksimum düzeyde aldı. Özellikle de savunma hattında başarılanlar ile eleme grubundan çıkmanın asıl sebebi oldu diyebiliriz. Bu başarı evinde hiç gol yememiş olması. Son 20 yıla bakıldığı zaman bu başarıyı gösteren sadece 5 takımın olduğunu belirtelim. Yani kırılması oldukça zor olan bir rekor ile gelen başarı mevcut.

Sahasında Gol Yememe Rekoru Geldi

Gençleşen ancak bir o kadarda diri bir performans göstere takımın başarısı rekoru getirdi. Eleme gruplarında gol ememe rekoru çok önemli bir düzey aldı. Böylelikle 54 takımı da geride bırakmış oldu. Şenol Güneş’in takımın başına geçmesi ile beraber gelen başarıların şampiyona boyunca de sürdürülmesi bekleniyor. Hatta bu oyuncuların güncel piyasa değerinin de ciddi anlamda arttığını söyleyebiliriz. Kalesini gole kapatan illilerin yoğun emeği takdire şayan. Elde ettikleri başar ile Euro 2020’ye katılmaya hak kazandılar. Hatta son haftaya kadar liderlik heyecanı yaşandı. Bu durumda gösterilen iyi performansın çok önemli parçalarından bir tanesi haline geldi.

Sıradaki Haberi Oku  Uysal: "AKP dış politikada radikal yanlışlar yaptı"

En Az Gol Yiyen Takımlardan Biri Olduk

Euro 2020 şampiyonasına katılacak olan takımların belirlenmesine oluşturulan eleme gruplarında gol sayıları önemli bir istatistik oluşturdu. İçinde bulunduğumuz grubun en az gol yiyen takımı olmanın yanı sıra turnuva genelinde de en az gol yiyen takımlar arasında zirveyi zorladı. Belçika takımı ile zirveyi paylaştılar. İki takımda eşit sayıda gol yiyerek önemli başarı kaydetti. Millerimiz 53 takımı geride bırakmanın gurunu yaşadı. Gelen rekorlar ile beraber elde edilen başarının anlamı daha da katlanmış oldu. Yaşanan heyecan dolu anlar ve çekişme gelecek yıl kaldığı yerden sürecek. Milli takımlar düzeyinde oynanan oyun yeniden ilgi görmeye başladı.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri