3 hafta önce
3 hafta önce

Morpleksi Firmasının Pazar Ağı Olan Pleksi Nedir?

Renkli ve renksiz çeşitleri bulunan pleksi saydam ve yarım saydam şekilde üretimi yapılıyor. Pleksinin yapısından dolayı kesilebilen, delinebilen özelliği sayesinde birçok kullanımı alanı bulunuyor. Günümüzde pleksi piyasada 1.5 mm ile 2.5 mm arasında kalınlığı bulunan bir malzeme olarak ön plana çıkıyor.

Pleksi döküm levha olmasından dolayı kolayca istenilen şekilde ve ebatlarda üretimi yapılıyor. Pleksiler 90 derece ile 115 derece sıcaklıkta ısıtılarak yumaşama sonucunda kolay bir şekil almasını sağlıyor. Pleksi alanında geniş ürün yelpazesine sahip Mor Pleksi ürünlerini https://www.morpleksi.com web sitesinde satış ve pazarlamasını yapıyor.

Pleksinin Özelikleri 

Işık geçirgenliği yüksek olan pleksi cama göre daha fazla özelliğe sahiptir. Dışarıdan gelebilecek darbelere karşı dayanıklı olan pleksi cam ürünlerine daha fazla kullanım alanına sahiptir. Cama oranla 6 kat daha fazla olan pleksi kırılmalarda yaralanmalara sebep olmaz.

Sıradaki Haberi Oku  Piyasalarda bugün

Pleksilerin en önemli özelliği hiç kuşkusuz döküm levha olmasından dolayı istenilen şekillerde olmasında kolaylık sağlanıyor. İklim koşullarına karşı dayanıklı olan pleksi opak. şeffaf ve floresan renklerde üretimi yapılıyor. Mor Pleksi firması tarafından üretilen pleksiler günümüzde en çok reklam ve tabela sektöründe kullanılıyor.

Pleksinin Kullanım Alanları Nelerdir?

Mor pleksi firması müşterilerin ihtiyacı doğrultusunda istenilen özelik ve ebatlarda pleksi üretimi yapıyor. Pleksilerin kullanıldığı temel alanlar şunlardır. Dekorasyon ve içi mimarlık alanlarında, ev bürdo mobilyalarında, hediyelik ve antika eşyalarda, yatak başlıklarında, masa ve sehpa ayaklarında, aydınlatma ürünlerinde, banyo ve mutfak aksesuarlarında ve vitrin stantlarında kullanılmak üzere üretimi yapılıyor.

Firmanın Sunmuş Olduğu Hizmetler

Teknolojinin gelişmesiyle pleksi üretiminde hem kolaylık sağlanmış hem de kullanım alanlarını da artırmıştır. Mor plesksi https://www.morpleksi.com/ web sitesinde bulunan kategoriler sayesinde istenilen ürünlere kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Pek çok farklı renk seçeneği sunan Mor pleksi firması ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde ürünler tasarlıyor.

Sıradaki Haberi Oku  Okyanus Akıntıları Haritası

Tabela ve reklam sektöründe önemli bir konuma sahip Mor pleksi müşterilerine uygun fiyatlarda pleksi üretimi yapıyor. Üretilen ürünlerde hiç bir zaman kaliteden ödün vermeyen firma müşterilerin memnuniyetini her zaman ön planda tutuyor. Mor pleksi tarafında üretilen ürünler Türkiye’nin dört bir tarafına satışı yapılıyor.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.