slot siteleri bahis siteleri hacklink
2 sene önce
2 sene önce

Muratbey’den toplum sağlığını destekleyen sosyal sorumluluk projesi

Muratbey, sağlıklı beslenmenin ve güçlü bağışıklığın büyük önem kazandığı bu dönemde halk sağlığı için “Doğru Beslen Mutlu Yaşa” isimli yeni bir proje geliştirdi. Her ay düzenli olarak youtube üzerinden tüketiciyi bilinçlendirecek içerikler hazırladıklarını anlatan Muratbey İletişim ve İş Geliştirme Direktörü Gülnur Uluğ, “Toplum sağlığına önem veren bir marka olarak önceliğimiz, sağlıklı ve bilinçli bir nesil oluşmasına katkıda bulunmak ve bu doğrultuda projeler geliştirmek” diye konuştu.

Tüm dünyayı sağlıklı, inovatif ve leziz peynirlerle buluşturmayı hedefleyen Türkiye’nin yerli peynir markası Muratbey, sağlıklı beslenme ve toplum bağışıklığı konusunda hayata geçirdiği projelere bir yenisini daha ekledi. Muratbey İletişim ve İş Geliştirme Direktörü Gülnur Uluğ, “Sektörümüzde; insanlığa ve ülkemize değer katacak sosyal sorumluluk projelerine öncülük etmeyi kendimize görev sayıyoruz. Ekonomik sürdürülebilirliğin yanı sıra insanlara daha iyi bir gelecek sunmaya yardımcı olacak bir gıda markası olmak için çalışıyoruz. Sürdürülebilir Gıda Platformu’na üye bir marka olarak; görevlerimiz arasında sürdürülebilir gıda tüketimi konusunda tüketicinin bilinçlendirilmesi ve farkındalığının artırılması da yer alıyor. Bu süreçte değerli danışmanımız Prof. Dr. Muazzez Garipağaoğlu’nun eşsiz desteği ile sağlık ve bağışıklık konularında farkındalık yaratan, bilgilendirici çalışmalar yapmaya devam ediyoruz” diye konuştu.

Sıradaki Haberi Oku  Kayseri'de büyüklerden küçüklere hizmet

Güçlü Bağışıklık için “Doğru Beslen Mutlu Yaşa” projesi

Uluğ; “ Beslenme Danışmanımız Prof. Dr. Muazzez Garipağaoğlu’nun sağlıklı beslenme ile ilgili bir çok konuda çok değerli bilgiler vereceği projemizde düzenli olarak bilgilendirici içerikleri youtube kanalımız üzerinden halkımızla paylaşacağız. Muratbey’i takip eden herkes doğru beslenme ile ilgili aradığı tüm soruların cevaplarını sosyal medya hesaplarımızda yayınlanan videolarda bulacak. Proje kapsamında; doğru beslenmenin sağlığımız üzerindeki etkisi, obezite, laktoz intoleransı, çocuklarda seçici beslenme, güçlü bağışıklık, bağışıklıkta D Vitamininin yeri, Türk insanının beslenmede yaptığı yaygın yanlışlar gibi bir çok önemli konuda doğru bilgiler vereceğiz. Her ayın 21’inde saat 21’de youtube kanalımızda buluşalım.” dedi.

Doğru beslenme için doğru bilgiye ulaşılması gerekir

Sıradaki Haberi Oku  19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun

Projede yer almaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Muratbey Beslenme Danışmanı Prof. Dr. Muazzez Garipağaoğlu, “Pandemi döneminde sağlıklı olmanın yolunun doğru beslenme ve bağışıklığı güçlendirmekten geçtiği bir kez daha anlaşılmıştır. Artan farkındalık ile birlikte sağlıklı bilgiye ulaşmakta zorlanan insanlara yardımcı olmak için projemizi başlattık. Biliyoruz ki sağlıklı beslenmek için öncelikle doğru bilgi almak gerekir. Doğru beslenme düzenini kurduğumuzda doğal olarak yaşam kalitemiz yükselecek ve daha mutlu bir yaşam yolunda ilerliyor olacağız. Bağışıklığı güçlendirmekten seçici beslenmeye, fazla kilolarla nasıl başa çıkabileceğimizden iştahsızlığa, süt ürünlerinin öneminden bebeklik ve erken çocukluk dönemindeki beslenmeye, D vitamini yetersizliğinden kahvaltının önemine kadar sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam için gerekli ipuçları video serimizin devamında sizlerle olacak. Doğru beslenelim, mutlu yaşayalım” diye konuştu.

Sıradaki Haberi Oku  Malatya Arguvan'da nohut hasadı zamanı

21 Ocak Cuma günü saat 21.00’de D vitaminin sağlığımız üzerindeki etkilerini anlatacağımız projemizin ilk videosuna aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz;

https://www.youtube.com/muratbeypeynir/

veya  https://www.youtube.com/watch?v=AZZPvIcfwbc 

Muratbey Sosyal Medya Hesapları:

https://www.instagram.com/muratbeypeynir/

https://www.facebook.com/MuratbeyPeynir


Hibya Haber Ajansı

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır. VDS