Gündem

Özgün Tasarımlar

Özgün Tasarımlar

Çiçek sevenler, yaşam ortamlarında çiçek yetiştirenler, sevdiklerini çiçekle sevindirenler için en kaliteli hizmeti sunan Çiçek Kapında firması mükemmel çiçek tasarımları ile dikkat çekiyor. Özel tasarım çiçeklere yeni bir bakış açısı getiren Çiçek Kapında, çok özel bir hizmet sunuyor.

Sürekli Güncellenen Sistem

Firma, daha kolay, daha nitelikli ve daha hızlı hizmet sunabilmek adına sürekli olarak sistemini ve internet sitesini güncelleyerek üst segmentte faaliyet gösteriyor. Bilindik tasarımların dışına çıkan firma, tasarımcılarının özenli ve adeta sanatçı gibi çalışmaları ile özgün eserler ortaya koyuyor. Çiçek Kapında internet sitesine üye olan müşterilerine ekstra indirim avantajları sunmasının yanı sıra özel araçlarla hızlı teslimat gibi olanakları da tüm siparişler yönünden sağlıyor.

Sıradaki Haberi Oku  Eglenceli metin2 pvp serverler

Ekstra Ürün ve Seçenekler

Firma, ekstra ürün ve müşterilerine özel ekstra seçeneklerle, tüm çiçeklerine yönelik daima tazelik garantisi de sunuyor. Birinci sınıf kaliteye sahip özel tasarımları ile Çiçek Kapında, başta Ispartakule çiçekçi olmak üzere İstanbul’un Bahçeşehir, Başakşehir, Esenyurt, Beylikdüzü gibi tüm ilçe ve semtlerine noksansız bir hizmet sunuyor.