7 ay önce
7 ay önce

Puzzle

Puzzle

Çocukların bilişsel ve motor gelişimleri için puzzle gibi yararlı oyuncaklar ihtiyaçları vardır. Puzzle aynı zamanda el göz koordinasyonunu sağlar. Karmaşık küçük birçok parçadan anlamlı büyük bir bütün oluşturulur. Bütün oluşturulurken de zihinsel aktivite ihtiyaç vardır.

Puzzle seven bir çocuğunuz varsa pilsan oyuncak sitesi tam size göre. Birbirinden farklı kolay veya karmaşık yap bozları çok uygun fiyata siteden temin edebilirsiniz. Kız çocukları ve erkek çocukları için ayrı puzzle çeşitleri vardır. Başlangıç seviyesinden itibaren daha da zorlaştırarak puzzle yapmaya devam edebilirsiniz.

Erkek Çocuk Oyuncakları

Erkek çocuk oyuncakları olarak daha çok arabalar, iş makinaları ve bruder tarzı oyuncaklar mevcuttur. Ayrıca fiziksel aktivite gerektiren su tabancaları, yapma kılıçlar gibi birçok oyuncak çeşidi de sitede mevcuttur.

Sıradaki Haberi Oku  Mobil Kaçak Bahis Siteleri

Bruder oyuncaklar gerçek nesnesin minyatürü olarak satılır. Gerçeği ile aynı olan bu oyuncaklar oldukça kalitelidir. Zengin oyuncak çeşitliliği ile aradığınız her oyuncağı bulabilirsiniz. Firma her gün güncellenen oyuncak stokları ve hızlı kargo seçeneği ile sizlere hizmet sunar. Sipariş vermek için hemen siteye giriş yapın.

 

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.