2 hafta önce
2 hafta önce

Saç Ekim Ücretlerini Belirleyen Faktörler Nelerdir?

 

Saç ekimi, kadın ve erkeklerin en büyük kâbusu olan kellik problemine kalıcı çözüm üreten bir tedavi şeklidir. Birçok farklı ve modern teknik ile uygulanan saç ekimi operasyonu ile kellik problemi yaşayan kişiler yeniden doğal saçlarına kavuşur. Saç ekimi operasyonu ile ilgili en çok merak edilen konulardan bir tanesi de saç ekim ücretleridir. Maliyetli olan bu operasyonun fiyatını belirleyen faktörlerden bir tanesi ekilen greft sayısı diğeri de kullanılan tekniktir.

Saç ekimi operasyonu kişiye özel yapılan bir operasyon olduğu için kişilere ve ihtiyaçlarına göre değişiklik gösterir. Saç ekimi operasyonlarında en çok tercih edilen saç ekim merkezi Emphair’de operasyon maliyeti saç analizi sonucuna göre belirlenir. Bu analizde operasyonda kullanılması gereken greft sayısı ve uygulanması gereken teknik belirlenir. Bu veriler ışığında fiyat belirlenir.

Sıradaki Haberi Oku  Mezuniyet Elbiseleri

Greft Sayısı Saç Ekim Ücretine Nasıl Etki Eder?

Saç ekimi operasyonları iki aşamalı gerçekleştirilir. İlk aşamada donör bölgeden greft toplanır, ikinci aşamada donör bölgeden toplanan greftler saçsız bölgeye ekilir. Greft, içerisinde saç kökü bulunan yapıdır. Bu yapıda 1 ile 4 arası saç kökü bulunur.

Kellik sorunu kişiye özel bir problemdir. Herkeste aynı bölgede ve aynı miktarda saç kaybı yaşanmaz. Dolayısıyla herkesin saç ekimi için ihtiyaç duyduğu greft miktarı farklıdır. Bazı operasyonlarda 2500 adet saç kökü kullanılırken bazı operasyonlar için 4500 adet kullanılması gerekir. Bu durumda iki işlemin aynı şekilde ücretlendirilmesi mümkün değildir. Emphair Saç Ekim Merkezlerinden hizmet alan kişiler hem saç ekimi operasyonlarından hem de fiyatlarından son derece memnundur.

Sıradaki Haberi Oku  Forex Piyasasının Avantajları Nelerdir?

Saç Ekimini Ucuza Yapan Yerler güvenilir Mi?

Saç ektirmeyi düşünen kimselerin fiyattan önce saç ekimi operasyonunun kalitesine ve ekimi yapacak ekibin profesyonelliğine odaklanmalıdır. Saç ekimi, mikrocerrahi bir operasyondur ve beceri ile uzmanlık gerektirir. Yanlış yapılan saç ekimi uygulamalarının telafisi kolay değildir. Saç ekimi en fazla 3 kez uygulanabilir. Bu nedenle hata payına pek fazla yer yoktur.

Saç ekimi operasyonu ile ilgili talihsiz deneyim yaşamamak için ucuz değil fiyatı makul ve kaliteli merkezlere yönelmek faydalıdır. Kaliteli hizmetleri ve başarılı operasyonları ile adını duyuran Emphair Saç Ekimi merkezinde fiyatlar greft ve operasyon faktörlerine göre belirlenir. Ücretlerle alakalı firmanın https://www.emphair.com/tr/sac-ekimi-fiyatlari/ sayfasını inceleyebilirsiniz, ancak en doğru fiyatlandırma için firmanın uzman ekiplerini aramanız doğru olacaktır. Ayrıca Emphair’den hizmet alan kişiler operasyonun yanı sıra fiyatından da memnundur.

Sıradaki Haberi Oku  HİÇ DURMAYAN ÜRETİMİN OLDUĞU  SERAMİK SEKTÖRÜNDE “KRİZ” LAFI YASAK!
En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.