1 sene önce
1 sene önce

Sağlıklı Kilo Takibi

 

Kendi siteleri üzerinden verdikleri hizmetle, son dönemde gündeme gelen İstanbul, sadece yerel halkı değil tüm ülkeyi etkisi altına alacak olan online diyet  programı başlatmıştır. Online olarak danışanlarla görüşmeler sağlanmakta, hedefledikleri kilo ve aradaki fark hesaplanmakta daha sonra kişinin günlük rutinlerine bağlı olarak beslenme listesi hazırlanmaktadır.

Her biri alanında uzman olan diyetisyen ve beslenme uzmanları tarafından oluşturulan diyet listeleri, danışanların psikolojisini ve sağlığını bozmayacak şekilde düzenlenmektedir. Yavaş ve sağlıklı kilo alımı ve verimi en uygun biçimdir. İşletme kendi bünyesinde hizmet verdiği danışanlarına yağ ölçümü yapabilmektedir.

Yurt Dışı ve Kliniğe Uzaklık

Kilo verme hizmeti almak isteyenlere özel bir seçenekleri de bulunan kliniğe uzak yerlerde oturanlar, yurt dışında yaşayanlar diyet programları da oluşturmaktadır. Uzman kişilerce hazırlanan diyet listenizin sıkı takipçisi olarak, kilo kayıplarınızı kontrol edeceklerdir. Herhangi bir tıkanma durumunda müdahale ederek, sağlıklı şekilde diyetinizi uygulamanızı sağlayacaklardır.

Sıradaki Haberi Oku  Covid-19 Dezenfekte Hizmeti

Zayıflamanın Altın Kuralı

zayıflama   zor gibi görünse de vücudun alışılmış olan döngüsünden çıkartılarak sağlıklı olan döngüsüne oturmasını sağlayarak da yapılabilmektedir. Günün üç ana öğününü ve ara öğünlerini kaliteli ve sağlıklı şekilde beslenen herkesin ideal kilosuna ulaşabileceklerini site sahipleri belirtmektedir.

Diyet programlarının yoruculuğu, insanları bu işe baş koymaktan geri tutuyor. Bunun yerine kendinizi daha zinde ve sağlıklı hissetme adına, sağlıklı beslenme hizmetini de siteden alabilirsiniz. Mevcut kilonuzu korumak ve üzerine almamak için, sağlıklı beslenme yöntemlerini de öğrenebilirsiniz.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.