Gündem

Şemsiye Sektöründe Birinci Kalite

 

Şemsiye sektöründe öncü olan firma oldukça kaliteli malzemeler ve özgün tasarımlarla sizlere gereken hizmeti sağlamaktadır. Firma kullandığı farklı tasarımlarla da alanında tek olmaya aday üretimler sunmaktadır. Ayrıca ürün yelpazesi de oldukça geniştir. Tatil yörelerinde bir hayli fazla ihtiyaç duyulan plaj şemsiyesi üretiminde seri üretim yapmaktadır. Bilgi birikimini 60 yıllık tecrübesi ile birleştiren firma sektörde rakipsiz olarak tanımlanabilir.

Ürün Çeşitliliği

Kaliteli ve uzun ömürlü olmaması sebebiyle vizyon kalitesinden firma birçok alanda da ürün çeşitliliği sunması sebebiyle fazlaca tercih edilmektedir. Şemsiye üretiminde oldukça farklı tasarımlar ve ürünlerle geniş bir kitleye firma yılların deneyimi ile sizlerin ihtiyacına karşılık vermektedir.

Ürün çeşitliliğine bakılacak olursa şunlar örnek verilebilir:

  • Özel kullanım şemsiyesi
  • Dumansız hava alanı özel tasarım şemsiye
  • Farklı yaş gruplarına hitap eden şemsiyeler
Sıradaki Haberi Oku  Steroidler İle Hedefinize Ulaşın

Sektördeki İsmi

Sektörde oldukça kaliteli işler üreten firma 1959 yılında kurulmuş ve branda işlerini de bünyesine katarak hizmet vermeye başlamıştır. Daha sonra bünyesine yeni isimleri de katarak büyük bir aile şirketi olarak yoluna devam etmektedir. Yağmur şemsiyesi üretiminde oldukça farklı tasarımlarla sizlere karşılık vermektedir.

Firma teknolojiye ayak uyduran ve ARGE çalışmalarına önem veren yönüyle de oldukça farklı kullanım alanlarına uyum sağlayan teknolojilerle piyasaya tutunmuştur. Tüm bu özellikler de bir araya gelince başarı kaçınılmaz bir hediye olarak gelmiştir.