3 hafta önce
3 hafta önce

Sosyal Medya Uzmanı Batuhan Şahindokuyucu: Sosyal Medya Sizi Ünlü Yapar!

Sosyal medya uzmanı Batuhan Şahindokuyucu, sosyal medyanın etkin kullanıldığında ne kadar önemli bir kaynak olabildiğini anlattı. Sosyal medyanın bu yüzü ile ilgili verdiği demeçte çok önemli ayrıntıları ele alan Batuhan Şahindokuyucu, insanların dikkatli ve titiz olması gerektiğini savundu.

“Titiz Olun, Dikkatli Olun. Mutlaka Ünlü Olacaksınız!”

Hem işletmeler hem kişisel hesaplar hem de fenomen olmak isteyen kişiler için sosyal medya olmazsa olmazdır. Eskiden ünlü olabilmek için mutlaka bir yetenek gerekirdi. Örneğin ses sanatçısı olmanız lazımdı, bunun dışında ünlü olamazdınız. Ama artık sosyal medya bize yeni bir kapı araladı. İnsanların artık daha kolay bir şekilde ünlü olabilecekler. Oluyorlar da. Tek yapılması gereken titiz ve dikkatli olmaktır. İnatla güzel ve dikkat çeken içerikler paylaşmak ve sabırlı olmak gerekiyor. Hemen iki günde ünlü olmayı beklemek hata olacaktır.

Sıradaki Haberi Oku  Şık Kıyafetler İle Muhteşem Görün

“Uzun Soluklu Bir Maratona Hazır Olun”

Sosyal medyada kısa sürede ünlü olmayı bekleyenler büyük bir yanılgı içinde olacaklar. Böyle bir şey yok ama ünlü olmamak diye bir kavram da yok. Her isteyen ve her başarı için her şeyi yapan kişi ünlü olabilir. Sosyal medyada Influencerler bugün binlerce liraya tek bir paylaşım yapıyor. Siz de tek bir hikâye paylaşmak için binlerce liralık fatura kesebilirsiniz. Tek yapmanız gereken paylaşmak ve azim.

 

 

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.