Gündem

Tasdik Etme

Tasdik Etme

Sertifikasyon hizmetlerinden faydalanan işletmeler, denetimler sonucu aldıkları belgeler ile işlemlerinin, ürünlerinin güvenli olduğunu tasdik ettirmiş olmaktadır. Firma, web sitesi üzerinden, işletmelerin beklentilerine göre verdikleri tüm hizmet içeriklerini farklı sayfalarda sunuyor. Yapılan işlerin, standart yönetim sistemi belgelendirmeleri ile tasdik edilmiş olması, firmaların bu belgelerini müşterilerine gösterebilmeleri, sektördeki konumlarını belirleyecektir.

Tüm Hizmetleri

Firma, sunmuş olduğu tüm hizmetleri ile işletmelerde, kalite standartlarının oluşmasını sağlıyor. Tüm hizmetleri, ana başlıklar altında toplanmıştır. Siteyi ziyaret eden ve menü bölümünü seçenler, hizmetlerin liste halinde gösterildiğini görebilecektir. Hizmetleri, gözetimler, belgelendirme, çevre hizmetleri, kimyasal madde yönetim sistemleri, diğer sektör hizmetleri, analiz çalışmaları şeklinde sıralanmıştır.

Ürün Gözetimleri

Sektörel gözetim bölümünde tüm ürün türlerine göre yapılan çalışma türlerine yer veriyorlar. Gözetimleri sıralarken, gıda ürünleri, demir çelik ürünleri, ham petrol, petrol ürünleri, otomotiv, endüstriyel, maden ve mineraller, tarım ürünleri, kimyasal gözetimleri olarak sıraladığı görülmektedir. Bu tüm sektörlerdeki işletmelere hizmetlerini ulaştırdıklarını göstermektedir. Yaptıkları gözetimler sayesinde, ürün türlerinin hem üretim aşamasını hem de sevkiyat aşamalarını denetliyorlar.

Sıradaki Haberi Oku  Tuzla’da Halı Yıkama İşlemi