slot siteleri bahis siteleri hacklink
2 sene önce
2 sene önce

Tesettür Giyim Evde Rahatlık Serisi

Tesettür Giyim Evde Rahatlık Serisi

Tesettürlü kadınların ev ortamında tercih ettiği birçok ürün bulunuyor. Bu ürünler dışarıda giyilmeye de uygun olsa da bazıları dışarı için uygun olmayabilir. Genel olarak ev ortamında rahat etmeyi sağlayacak, kumaş kalitesi açısından ten dokusuna zarar vermeyen özel ürünler bu kategoride yer alıyor. Ürün grupları incelendiğinde evde tesettür giyim ürünleri olarak eşofmanlar göze çarpıyor. Eşofman takımları ile evde rahatlığınızı üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Ayrıca çok şık olan bu ürünler ile güzelliğinize güzellik katmanız da mümkün. Ev ortamında aile ile beraberken giyilebilecek ürünlerin yanı sıra akraba, misafirlik ziyaretleri gibi durumlarda da kullanılabilecek bu ürünler ile hareket kabiliyetiniz kısıtlanmayacaktır. Bu sayede ev ortamında rahat hareket edebilir, buna ek olarak şık bir tesettür giyim kombini elde edebilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  Piyasalarda bugün

Evde Tesettür Giyim Ürünlerinde Sunulan Kumaş Çeşitleri

Evde giymek için ürün seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kumaş seçimidir. Yapılacak tesettür kumaşı seçimi ile ev ortamına %100 uyumlu tesettür giyim ürünleri satın alabilirsiniz. Bu ürünlerde sıklıkla tercih edilen kumaş türleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Likralı ve örme olan kumaş türü.
  • İki iplikten oluşan, yumuşacık bir dokuya sahip olan kumaşlar.
  • Üç iplikli kumaşlar.
  • Özel, ev ortamına uyumlu krep kumaşlar.
  • Pul payet dokulu kumaşlar.

Tüm bu kumaşların temel ortak özelliği rahatlık sunmalarıdır. Rahat hareket etmek ve elbisenin üzerinize giydiğiniz andan itibaren esneme yapabilmesi kumaşların ev ortamında rahatlıkla kullanılmasını sağlıyor. Aynı zamanda bu kumaşlar giyim için özel üretilmiş kaliteli kumaşlardır. Nefes alan yapıları ile terleme ve tene zarar verme gibi durumlar söz konusu değildir.

Sıradaki Haberi Oku  Eurorepar Car Service büyümeye devam ediyor

Evde Tesettür Giyim Renk ve Model Seçenekleri

Ev ortamında giyilecek tesettür giyim ürünler oldukça fazladır. Eşofmanlar, elbiseler, tunikler ve daha birçok ürün bu kategoride düşünülebilir. En çok tercih edilen ürünler bu alanda eşofmanlar olmaktadır. Eşofmanlar ise model olarak içinde 3’e ayrılıyor. Bu modeller tek renk takım eşofmanlar, pul detaylı eşofmanlar ve tekli takım olmayan eşofmanlar olarak sıralanabilir. Tek renk olan eşofmanlar genel olarak alt ve üstün aynı renk olması ve bazı motiflerin, desenlerin bulunması ile diğer ürünlerden ayırt edilebilir. Pul detaylı olanlar biraz daha süse önem verenlerin tercihi olan modeldir. Bu modellerde kol veya bilek kısımlarında çeşitli parıltılı pullar mevcuttur. Pul detayları eşofman takımını spor ve şık bir elbiseye dönüştürebilmektedir. Tek olan eşofmanlar ise üst veya alt ayrı ayrı alınarak farklı renk kombinleri yapmaya uygun tesettür giyim ürünleridir.

Sıradaki Haberi Oku  VİOP 30 Endeksi

https://modamesra.com/tesettur-giyim/

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.