TOKİ’nin %20 İndirim Kampanyası İçin Başvurular Başlıyor

TOKİ yani Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından her yıl düzenlenen indirim kampanyası 2020 yılı için başlayacak. Kurum tarafından yapılan bir duyuru ile birlikte uygulanacak olan indirimlere ilişkin bazı bilgileri paylaştı. 2020 yılında TOKİ’den ev ya da iş yeri almış olan Vatandaşların tapularını erken almak isteme durumlarında yararlanabilecekleri indirim kampanyasının detaylarını öğrenebilmek için  son emlak haberleri  yazımızın tamamını okumanızı öneririz. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı her yıl bir indirim kampanyası düzenliyor. TOKİ’den ev ya da iş yeri almış olan vatandaşlara yönelik olarak düzenlenen bu kampanyaların kapsamında vatandaşlar borçlarını indirimleri olarak erkenden ödeyerek tapularını daha erken alma imkanına sahip oluyorlar. TOKİ Başkanlığı tarafından yapılan 2020 yılı hakkındaki indirim detayları haberimizde detaylı şekilde anlatılmıştır.

Sıradaki Haberi Oku  İstanbul'da Sepetli Vinçlerle Güvenle Çalışın

TOKİ’nin Başkanlığı 2020 Yılı İçin Bir İndirim Kampanyası Başlatıyor

Çevre ve şehircilik bakanlığı Toplu Konut İdaresi yani TOKİ başkanlığı tarafından gerçekleştirilen basın açıklamasında iş yeri ve konut alıcılarının yaptığı yoğun talep üzerine 2020 yılı için de bir indirim kampanyasının başlatılacağını herkese duyurdu. Bu kampanyanın kapsamında ise borcunu erkenden ödeyip tapusunu almak isteyen konut ve işyeri alıcıları ise başvurularını 6 Mayıs tarihinden itibaren gerçekleştirmeye başlayabilecek. 6 Mayıs tarihinde başlayacak olan indirim kampanyasının kapsamında Çevre ve Şehircilik bakanlığı Toplu Konut idaresi ( TOKİ) başkanlığı borcunu hemen ödeyen vatandaşlar için yüzde 20 oranında bir indirim gerçekleştirecek. en son emlak haberleri bu yöndedir.

İndirim Kampanyasına Son Başvuru Tarihi 19 Haziran

Sıradaki Haberi Oku  Canlı Spor Haberleri

TOKİ’den ev ve iş yeri almış olan kişilerin %20 oranındaki indirimden yararlanabilmesi için planlanan başvuru tarihi ise 19 Haziran olarak belirlendi.  Kampanyadan yararlanabilmek için başvuru gerçekleştirmeniz şarttır. Bu şekilde indirim kampanyasından yararlanma imkanına sahip olursunuz. İndirim kampanyası haberleri dışında otomobil haberleri hakkında da bilgi edinmek istiyorsanız https://www.haber365.com.tr/otomobil-haberleri adresine ulaşım sağlamanız gerekir. Bu adres bilgisinin üzerine tıklayarak farklı ve çeşitli otomobil haberlerini de görüntüleme imkanına sahip olursunuz. Haberleri takip ederek daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.