Gündem

Tunik Altına Ne Giyilir?

Tunik Altına Ne Giyilir?

Tunikler en çok tesettürlü bayanların tercih ettiği bir ürünüdür. Tunik seçiminde iç hatların belli olmaması ve şık olmasına özen gösterilmektedir. Birbirinden farklı tunik çeşitleri bulunmaktadır aslında uzun, kısa veya çapraz tunikler gibi çeşitlerdir. Tabi bazı tunikler bayan elbise olarak da kullanılabilirler.

Tunik seçimi yapılmasının ardından aslında altına ne giyilir diye düşünmek ve kombin yapmakta bazen zorluk çıkarabilir. Tunik altına giymek için tercih edilmesi gereken pantolonlardır. Dar paça, kumaş pantolon, İspanyol paça pantolon, mom jean, tayt pantolon ve kot pantolonlarda tercih edilebilir. Bu pantolon seçimlerinde dikkat edilen durum tunik modelinin rengi, uzunluğu veya kısalığı hangi pantolonun tunik altında daha şık durmasıdır.

Sıradaki Haberi Oku  Piyasalara Dair En Güncel Gelişmeler

Tunikler Nasıl Kombin Edilmelidir

Tuniklerin altına uygun pantolon tipi bulunması gerekmektedir. Hangi pantolon tercih edilirse edilsin tuniğin giyileceği yere göre de kombinlenmesi gerekmektedir. Şık bir terde tunik altına ayakkabı olarak giyilmesi gereken topuklu ayakkabılardır. Rahat edilecek bir yer ise spor ayakkabı tercih edilebilir. Bayan butik bu ürünleri seçebileceğimiz yerlerdendir. Fakat tunikleri kombin yapmanın en kolay yolu ise https://zeramoda.com/ adresini ziyaret etmektir.