Gündem

Üç Büyükler 15. Haftada Aynı Kaderi Paylaştı

Puan kayıpları takımları yakından etkilemeye devam ediyor. Süper Lig 15. Haftası birçok açıdan kırılma haftası oldu. Sahaya çıkan takımlar liderlik için tüm kozlarını oynamak istedi. Ancak istedikleri sonucu almaktan uzak kaldılar. Galatasaray kendi evinde ligin en zayıf takımını yenemezken, Beşiktaş iç sahada Yeni Malatyaspor takımına mağlup oldu. Fenerbahçe ise dış sahada lig liderine kaybetti. Sivasspor önlenemez yükselişini sürdürmüş oldu. Aynı zamanda üç büyüklerin ciddi anlamda kayıplar yaşadığı haftayı kazanarak tamamlamış olması, liderlikte onları yalnız bıraktı. Puan farkını onlar ile de açmış oldu. Herkesin tercihi Restbet adresinden yana oluyor.

Kalitenin Tartışmasız Yükseldiğini Söyleyebiliriz

Anadolu takımlarını bu yıl göstermiş olduğu performansa bakıldığında ortaya çok önemli sonuçlar çıktı. Alanyaspor uzun süre liderlik koltuğunu sahibi olurken, şimdi ise Sivasspor liderlik koltuğuna ambargo koydu. Performansı ile önemli bir avantaj yakaladığını söyleyebiliriz. İzleyenler açısından kritik bir süreç yaşandı. Taraftarın hayal kırıklığı yaşadığı bir haftada geride kaldı. Aynı zamanda çokça eleştiri alan isimler ise teknik adamlar oldu. Kaybedilen puanların en büyük nedeni olarak kendileri gösterildi. Bu durum karşısında açıklamaları ile de gündemi belirleyen isim oldular. Buna ek olarak istifa konusunda da çok ciddi söylemler gelmiş oldu. Restbet tercihini yapanlar daima kazananlar arasında oluyor.

Sıradaki Haberi Oku  Gündem Spor

Lider Rakipleri İle Farkı Biraz Daha Yükseltti

Üç büyüklerin aynı haftada hiç beklenmedik şekilde puan kayıplarına imza atmasının ardından yaşananlar merak uyandırdı. Ortaya çıkan sonuçların beraberinde kritik bir süreci getirdiğini de söyleyebiliriz. İçinde bulunduğu durumdan en erken kurtulacak olan takımın şansı daha yüksek olacak. Birbirinden zorlu geçen haftalarda alınacak puanlar bir anda dengeleri değiştirebilecek özellik taşıyor. Sivasspor takımının göstermiş olduğu mücadele ise tüm çevreler tarafından alkış alıyor. Tam bir şampiyon olarak oynaması, onları ayrıcalıklı kılan en önemli faktör oldu. Çıktıkları her maçta da gol atma başarısı gösterdiler. Yaşanacaklar oldukça heyecan verici bir süreç halini aldı. Rekabet artarak devam ediyor.