Gündem

Ürünler İçin Yapılması Zorunlu Testleri Yapan Uzman Ekip

Ürünler İçin Yapılması Zorunlu Testleri Yapan Uzman Ekip

Firmalar tarafından üretilen ve satışa sunulan ürünlerin kriterlere uygun olduğunun yapılan testlerle kanıtlanması gerekiyor. Özellikle dezenfektan ve koruyucu giysi ürünleri için yapılması zorunlu testler bulunuyor. Eurolab ürünler için yapılması gereken testlerin titiz bir çalışmayla yapılmasını ve kişilere test sonuçlarının sunulmasını sağlıyor. Böylelikle ürünler aranılan kriterlere uygun olduğunu içeren raporlar sayesinde satışa ve kullanıma sunulabiliyor.

Laboratuvarın Uzman Ekipleriyle Sonuçlandırdığı Testler

Eurolab laboratuvarı uzman ekibiyle Bağcılar’da varlık sürdürüyor. Ürünler ihtiyaç duyduğu çok sayıda ürünün analizinin yapılmasını sağlıyor. Analiz sonuçlarını da vakit kaybetmeden ürünlerin üretilmesini sağlayan firmalara ulaştırıyor. Laboratuvarın gerçekleştirdiği testler arasında refrakter, tüketici ürünleri, virüsidal, farmasötik, biyolojik, medikal ve dezenfektan testleri yer alıyor. Laboratuvarda testler ürün türüne bağlı olarak yapılıyor.

Sıradaki Haberi Oku  Eşya Saklama Odaları

Covid-19 Testi Yapıyorlar

Deneyimli ekibiyle çalışma yürüten laboratuvar covid 19 testi hizmeti de veriyor. Bu sayede ürünler üzerinde covid 19 virüsünün bulunup bulunmadığı anlaşılarak rahatlıkla kullanılabiliyor. Covid-19 testine ve diğer testlere ihtiyaç duyan kişiler fiyat teklifi alarak testi yaptırabiliyorlar.