Gündem

Uzmanlar Eşliğinde Çalışma

Uzmanlar Eşliğinde Çalışma

Antalya ilinde sürücülere yönelik psikoteknik alanında hizmet veren Hedef Psikoteknik firması hizmetlerini uzman danışman ve psikologları ile birlikte yürütüyor. Sürücülerin bedensel, zihinsel ve psikolojik açıdan trafiğe çıkmaya elverişli bulunup bulunmadıklarını gösteren Psikoteknik Belgesini söz konusu firmanın simülatör cihazları ve psikologları eşliğinde gerçekleşen bir saatlik test sonunda kolaylıkla alabiliyorsunuz.

Sağlık Bakanlığı Onaylı

Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan Hedef Psikoteknik, Antalya psikoteknik alanında öncü firma niteliğinde bulunuyor. Yüzde yüz Türk sürücü normuyla geliştirilen ALG Psikoteknik cihazını kullanan firma, test alanlarını ise; görsel algılama, dikkat, muhakeme, koordinasyon, tepki hızı, kişilik ve sürücü davranışları olarak çeşitlendiriyor.

Psikolojik Yetersizliklerin Tespiti

Psikotekniğin kullanım alanları ise; bazı psikolojik yetersizlikler sonucu trafiğe çıkması durumunda tehlike oluşturabilecek sürücülerin belirlenmesi, sürücülerin kendi kişisel becerileri ile tutumları konusunda farkındalıklarını arttırma, toplumdaki sürücülük kültürünü yükseltme olarak sayılabilir. Bu kullanım alanlarına yönelik son derece özenli çalışma yürüten firma ile Antalya ilinde Psikoteknik raporunuzu en kısa süre içerisinde alabilme şansına kavuşuyorsunuz.

Sıradaki Haberi Oku  Balık Ağı