Gündem

yeminli tercüman

Yabancı kişilerle yapılacak olan hukuki, idari ve ticari nitelikteki işlemlerde tercümanlık hizmetlerine gerek duyulmaktadır. Ancak yapılacak olan tercüme hizmetinin sıradan kişiler tarafından gerçekleştirilmesi iki taraf açısından da kabul edilemeyecek bir durumdur. İşte böyle zamanlarda yeminli tercüman hizmeti devreye girmektedir. İki tarafın da hazırlanan belgeleri anlayabilmesi ve buna göre işlemlerini tamamlayabilmesi adına iki dile çevrilecek şekilde belgelerin hazır edilmesi lazım gelmektedir. Bu amaçla her yıl tercüme ofisimize binlerce sayfa evrak ulaştırılmaktadır. Biz bu evrakların çevrilebilmesi ve ilgili kişilere sıkıntısız bir biçimde ulaştırılabilmesi adına yıl içerisinde yoğun bir şekilde çalışmaktayız. İş yoğunluğumuzun müşterilerimizin talepleri doğrultusunda şekillendiğini bu aşamada eklemek gerekmektedir.

 

Özellikle noter ve satış işlemlerinde kişiler arasında maddiyat girdiğinden dolayı sözleşme şartlarını tam olarak anlaşılabilmesi adına tarafların diline çevrilecek şekilde evraklara ihtiyaç vardır. Bu evrakların hazırlanabilmesi ise yeminli tercüman seçeneğinin gereksinimini doğurmaktadır. Çünkü tercüme işini firmamız bünyesinde etik değerlere ve profesyonel ilkelere bağlı kalarak hazırlayan tercüman ekibimiz sayesinde işlemler daha güvenilir bir biçimde yürümektedir. Bunun yanında tercüme fiyatlarımızın da oldukça uygun olduğunu belirtmekte fayda vardır. Zaten müşterilerimiz de bu durumu bildiğinden hem kendilerinin hem de tanıdıklarının işlerinin halledilebilmesi hususunda tercüme ofisimize güvenmektedir. Biz de bu güveni boşa çıkarmamak adına tercüme işlemlerimizi belli kriterler hususunda güvenle sürdürmekteyiz.

Sıradaki Haberi Oku  VEGA 100 TABLET KULLANICI YORUMLARI

 

Her geçen senede yeminli tercüman kadromuza yeni kişileri kazandırmaktayız. Bundan dolayı da iş başvuruları hususunda firmamıza işinin uzmanı arkadaşların katılmasını arzu etmekteyiz. Bununla birlikte firmamızın çalışma olanaklarının ve standartlarının da üst seviyede olduğunu hatırlatmakta yarar görmekteyiz. Bunların sonucunda hem iş başvurularına hem tercüme taleplerine açık olduğumuzu bildirmekten memnuniyet duyarız. Ayrıntılı bilgi ve tercüme edilen dillerin sayısını ofisimize gelerek öğrenebilirsiniz.