slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Afganistanlı esnafın dükkanını mesken tutan gasp grubu turistlerin kabusu oldu

Sultangazi Sultançiftiği Mahallesi’nde yaklaşık 2 aydır yaşları 14 ile 20 arasında değişen kalabalık bir grup, yabancı uyruklu kişilerin kabusu oldu. Yabancı uyruklu kişilerin yolunu kesen grup, ceplerindekive telefonları istiyor, kendilerine direnenleri tekme tokat dövüyorlar.

AFGANİSTANLI ESNAFIN DÜKKANININ ÖNÜNÜ MESKEN TUTTULAR

Afganistan uyruklu Abdul Haffez ve ailesinin işlettiği dükkanın bulunduğu sokağıtutan yaklaşık 30 kişi, yabancı uyrukluların kabusu oldu. Haffez, ailesinin işlettiği dükkana alışveriş için gelen Afgan ve Pakistan uyrukluların önünü kesen grup, gasp girişiminde bulunuyor. Kimi müşteriyi bıçakla tehdit ederek telefonlarını ve paralarınıgrup, kendisine direnenleri ise feci şekilde dövüyor. Yaşları 14 ila 20 arasında değişen grubun bir gasp girişimi ise güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

Sıradaki Haberi Oku  Türk finans sektörünün öncü kuruluşları JCR Avrasyanın çoğunluk hissesini aldı

GASPÇILAR GÜVENLİK KAMERASINDA

Görüntülerde, dükkandan çıkan 3 Pakistan uyruklu şahsın koşarak önünü kesen grup, kendisine direnen 3 kişiye saldırmaya başlıyor. Çevredekilerin araya girmesine rağmen grubun saldırısı devam ediyor.

İş yeri sahibi Abdul Haffez, “Biz bu sokağın esnafıyız. Bizim dükkana müşteriler geliyor. Aşağıda 20-30 kişilik çete gibi gençler var. Müşterilerimiz dükkandan çıkarken önlerine çıkıp onları gasp ediyorlar. Müşterilerimizi durdurupistiyorlar, ceplerini arıyorlar. Ceplerinin aranmasınavermeyince kavga ediyorlar, dövüşüyorlar. Bıçak falan çıkarıyorlar. Bu durumdan biz çok rahatsızız. Birkaçbıçak çekerlerken ben kendim şahit oldum. Durduruyorlar ve bir şekilde bir şeylerini alıyorlar. Telefonlarını aldılar. Paralarını alıyorlar. Yaklaşık 2 aydır biz bu durumdan şikayetçiyiz. Polise haber veriyoruz. Sağ olsun geliyorlar. Polis gelince hepsi dağılıyor. Polis gittikten sonra tekrargeliyorlar” dedi.

Sıradaki Haberi Oku  Otoyolda lastik değiştiren 4 kişiye tır çarptı: 3 ölü, 1 yaralı

Kaynak: DHA

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri