slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

AK Partiden Eskişehirde şebeke suyuna yapılan yüzde 60lık zamma tepki

AK Parti Eskişehir İl Başkanı Zihni Çalışkan, yaptığı açıklamada, Büyükşehir Belediye Meclisinin dün yaptığı oturumunda, Eskişehir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğünün (ESKİ), 2020-2024 yıllarına ait stratejik planı, 2020-2024 yıllarına ait yatırım programı, 2020 yılı yatırım programı, 2020 yılı performans programı ve 2020’yi izleyen iki yılın bütçesinin görüşüldüğü aktardı.

“AK PARTİ’NİN ŞİDDETLE KARŞI ÇIKMASINA RAĞMEN ZAM KABUL EDİLDİ”

Yatırımlara ayrılan rakamların yetersiz olduğunueden Çalışkan, şunları kaydetti:

“Nerede insan sağlığı, nerede çevre sağlığı ve nerede Avrupa kenti? Ancak CHP’li Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, bütün vatandaşlarımızın kullandığıve meskenlere ilişkinücretlerine AK Parti grubumuzun şiddetle karşı çıkmasına rağmen, yüzde 60 oranında zam yapmıştır. Bu zam oranı çok yüksektir ve fahiş bir orandır. Bu zammın kabul edilmesi mümkün değildir. Ayrıca bu zammın, merkezi hükümet tarafından yapılan diğer zamlarla ilişkili olduğu veekonomik duruma göre yapıldığı savunmasına sığınılamaz. Diğer taraftan, geçen yıl yapılmayan zamlardan dolayı ve maliyet artışlarından dolayı, ESKİ’ninedeceği bahanesi de tamamen geçersizdir. Su zammının ivediliklealınması kamuoyu adına istiyoruz.”

Sıradaki Haberi Oku  Bahçeli, erken seçim iddialarıyla ilgili sessizliğini bozdu: Herkes hesabını 2023e göre yapsın

Kaynak: AA

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri